Söylentiye göre Modern Warfare'ın Battle Royale modu seneye gelecek

Söylentiye göre Modern Warfare’ın Battle Royale modu seneye gelecek

Aralık 3, 2019 0

Bu senenin en çok beklenen FPS oyunlarından bir tanesi olan Call of Duty: Modern Warfare kanadından yeni bir bilgi daha geldi. Yabancı basın tarafından söylentiye dayanan bu bilgiye göre Call of Duty: Modern Warfare’ın Battle Royale modu, 2020 yılının Ocak ayında gelecek. Ocak ayının sonunda geleceği söylenen Battle Royale modu, şu anda geliştirici ekibin ana odağı olmuş durumda. Oyunun tüm modlarının geliştirme aşamasının sonuna gelen Infinity Ward, Battle Royale modunu erkenden sunmak istiyor. Call of Duty: Modern Warfare‘a olan bu ilgi bitmeden BR modunu sunmaya çalışan geliştiriciler, diğer bir bilgiye göre modu Battle Pass ile sunacak.

Söylentiye göre Modern Warfare’ın Battle Royale modu seneye gelecek

Daha öncesinde oyunda herhangi bir season pass olmayacağını açıklayan Activision, eğer Battle Royale modunu para ile satarsa büyük tepki alabilir. Tabi ki bu haberin şimdilik söylenti niteliği taşıdığını ve resmi bir kaynaktan alınmadığını belirtelim. Oyuncular, Call of Duty: Modern Warfare‘a Battle Royale modu geleceğine kesin gözü ile bakıyor. Black Ops 4‘te güzel eleştiriler alan Activision, muhtemelen Battle Royale modunun peşini bırakmayacaktır.

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Modern Warfare, First Person Shooter, Infinity Ward, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts