Sony Ericsson'dan off-road telefon : C702

Sony Ericsson’dan off-road telefon : C702

Aralık 8, 2019 0

Sony Ericsson, toza, suya, balçığa dayanıklı yeni modeli Cyber-shot telefon C702 ile kullanıcıları, fotoğraflayacakları objelere daha da yanaşmaya davet ediyor.

Sony Ericsson çok yakında Cyber-shotT telefon yelpazesine C702 modelini ilave edecek. Faal bir şehir yaşamı yaşayan bireylerin alkışını toplayacak yeni modelde, oto fokuslu 3.2 megapiksel kamera ve daha fazla resim gizleyebilmek için 1 GB Memory Stick Micro bulunuyor.

Tozdan, balçıktan, su atlamasından bağımsız olarak her an her yerde resim sürükleyebilmek için geliştirilen Sony Ericsson Cyber-shot telefon C702 faal yaşam stilinden ödün  vermek istemeyenler için planlandı. Ürün, kamerayı tek elle bile rahatça değişmezleyerek anı tutabilme olanağı sunan ergonomisi sayesinde kullanıcı tek başınayken de en hoş resimleri sürükleyebilmesini sağlıyor.

Dahili GPS ile Sony Ericsson Cyber-shot telefon C702, resim sürükleme ve sınıflandırmaya yeni bir ebat getiriyor. Resim çekildiği anda dünyanın neresinde olduğunuza dair lokasyon bilgileri otomatik olarak resme ilave ediliyor. Ayrıca C702’deki cep telefonları için geliştirilmiş Google Maps gitmek istediğiniz yere doğru size sesli olarak kılavuzluk yapıyor

Tags: Güncel Teknoloji Haberleri, Sony Ericsson'dan off-road telefon : C702, Teknoloji Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts