Sevilen metroidvania oyunu Hollow Knigh’a yeni güncelleme geldi

Sevilen metroidvania oyunu Hollow Knigh’a yeni güncelleme geldi

Aralık 4, 2019 0

2 boyutlu mertoidvania aksiyon oyunu Hollow Knight’ın, uzun zamandır beklenen güncellemesi Lifeblood erişilebilir duruma geldi. Geliştirici Team Cherry’nin yaptığı açıklamaya göre, oyunu Steam veya GOG Galaxy üzerinden satına alan oyuncuların oyunları, otomatik olarak Lifeblood güncellemesini indirecek.

Güncellemeyle birlikte oyuna yeni bosslar ekleniyor

Oyuna gelen güncellemeyle birlikte, oyunda bulunan boss’ların da güncellendiği ve mevcut boss’lar dışında, oyuna yeni boss’ların da eklendiği belirtildi. Aynı zamanda oyunun oldukça karmaşık bir yapıda olan harita yapısında kaybolan oyuncular için de, sevindirici bir haber geldi. Yeni güncelleme ile birlikte, haritada istediğiniz noktaya özel harita işaretleri koyabileceksiniz. Yeni güncellemeyle birlikte, aynı zamanda bir takım hataların düzeltildiği ve ekstra özelliklerin de oyuna eklendiği belirtildi. Hollow Knight’ın üçüncü ve son ücretsiz DLC paketi Gods & Glory’nin önümüzdeki aylar içinde çıkması bekleniyor.

24 şubat 2017’de Pc için çıkış yapan, Theam Cherry’nin geliştirdiği Hollow Knight, oyunseverlerin büyük beğenisini toplamıştı. Hollow Knight’ın üçüncü ve son genişleme paketi Gods & Glory’nin duyuru fragmanına aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.