Şanlı reyin yayıncısı ayda bütün 500.000$ kazandığına söyledi

Şanlı reyin yayıncısı ayda bütün 500.000$ kazandığına söyledi

Aralık 5, 2019 0

Tyler Blevins ya da takma ismi ile Ninja, son yarıyılın en popüler yayıncılarından birisi. Özellikle geçtiğimiz günlerde şanlı şarkıcı Drake‘i de yanına alarak Twitch platformunda kırılması güç bir rekora imza atarak 600.000 izlenmeyi geride vazgeçen Ninja, geçtiğimiz saatlerde dudak uçuklatacak bir söylemede bulundu.

Ayda 500.000$ kazanan yayıncı

CNBC kanalının canlı yayınına katılan Tyler “Ninja” Blevins, bu yayında yaptığı söyleme ile ayda vasati 500.000$ evet yanlış dinlemediniz kazandığına söyledi. Bu kazançlarının büyük bir kısmını Amazon ve Twitch Prime’dan alan Tyler, ayrıca Facebook, Youtube, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarında da büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu dile getirmiş. 

“Tüm bu etmenlerin toplanması bir araya gelen kazançların nereden geldiği gösteriyor.” diyen Tyler, Amazon Prime ve Twitch Prime’ın toplanmasının olağanüstü bir tesir yarattığını da ilave ettikten sonra şu gizemeler en popüler oyunun Fortnite olduğunu da laflarına ilave etmiş. Tabi tüm bu kazanç ve söylemelerinden sonra misal alabilecek öbür oyunculara da bir ileti yollamayı bakımsızlık etmemiş.

“Dışardaki tüm çocuklara sesleniyorum, her şeyi vazgeçip yaşamınızı devam ettirmek için reyin oynamaya odaklanamazsınız.” diyen Tyler ayrıca yayıncılık sektörünün şu an için oldukça rekabetçi bir kariyer tercihi haline geldiğini ve bu süreçte geleceğinizi teminata almanız için aşırısıyla zaman ayırdığınızdan emin olmak gerektiğini de laflarına ilave etmiş.