Şampiyonlar Ligi Finalinin FIFA’ya Nazaran Kazananı Aşikâr Oldu

Mayıs 29, 2021 0


Şampiyonlar Ligi finali uzun vakittir Türk futbolseverlerin de gündeminde yer alıyor. Evvel final karşılaşmasının İstanbul’dan alınmasıyla, sonrasında Muhteşem Lig şampiyonu Beşiktaş’ın önümüzdeki yıl Şampiyonlar Ligi kümelerine direkt iştiraki konusundaki ehemmiyeti ile bu final maçı sık sık gündem oldu.

Türkiye saati ile 22.00’de başlayacak olan karşılaşmada iki İngiliz takımı Manchester City ile Chelsea, Portekiz’de bulunan Dragao Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Maç beIN Sports Haber kanalından şifresiz olarak yayınlanacak. Yayını aşağıda yer alan ilişki üzerinden de izlemek mümkün olacak.

FIFA’da Şampiyon maviler (İkisi de mavi?)

BT Sports YouTube kanalında ise final maçı FIFA 21’de simüle edildi. Daha evvel FA Cup finalinde Leicester City – Chelsea maçı için bir simülasyon yapan sporseverler, o maçın sonucunu ve haliyle kupayı Leicester City’nin kazanacağını görmüştü.

Bir defa daha benzeri bir hakikat kestirim mümkünlüğünün maç keyfinizi kaçırmasını istemiyorsanız yazının buradan sonrasını okumak istemeyebilirsiniz. Öte yandan izlemek isteyenler, FIFA 21’deki simülasyonunu üstte yer alan irtibattan da izleyebilirsiniz.

Mavili iki gruptan kazanan, açık mavili Manchester City oldu. Böylelikle Manchester grubu, Premiere League’den sonra Şampiyonlar Ligi’ni de kazanmayı başardı. Sizce şampiyonluğu hak eden grup hangisi?

Ayrıyeten beIN Sports’un canlı ve fiyatsız YouTube yayınını buradan izleyebilirsiniz.

Tags: final, Mac, Şampi̇yon Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts