Resident Evil 2'yi San Andreas'tan CJ ile oynamak ister miydiniz?

Resident Evil 2’yi San Andreas’tan CJ ile oynamak ister miydiniz?

Aralık 3, 2019 0

Resident Evil 2, GTA San Andreas ile birleşirse ne olur? Resident Evil 2 Remake, Capcom’un en çok modlanan oyunu olma yolunda ilerliyor. Ocak ayında yayınlanan oyun için onlarca mod yapıldı. Oyunun artık bir internet fenomeni haline gelen karakteri MR X için bile ayrı onlarca farklı mod geliştirildi. Resident Evil serisinden tanıdığımız karakterler, mod yapımcıları sayesinde Resident Evil 2 Remake’de oynanabilir karakter haline geldi.

Resident Evil 2’yi San Andreas’tan CJ ile oynamak ister miydiniz?

Oyunseverlerin Mortal Kombat serisinde görmek istedikleri Scooby Doo çizgi filminin naif karakteri Shaggy, Mortal Kombat’a gelemedi ancak mod yapımcıları sayesinde Resident Evil 2 Remake’te oynanabilir karakter oldu.

Başka bir mod yapımcısı da GTA San Andreas‘ın sevilen karakteri CJ‘i Resident Evil 2 Remake’e taşıdı. Bu mod sayesinde Resident Evil 2 CJ kontrol edilerek oynanabiliyor. Mod geliştiricisi bununla da yetinmemiş, oyundan MR X’i kaldırıp yerine, Big Smoke‘u koymuş. Ortaya oldukça eğlenceli bir video çıkmış. Resident Evil 2 Remake, GTA San Andreas modu için yayınlanan oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.