Cyberpunk 2077 geçen yıl gördüğümüzden çok farklı görünüyormuş

Cyberpunk 2077 geçen yıl gördüğümüzden çok farklı görünüyormuş

Aralık 3, 2019 0

Yaklaşık 7 senedir geliştirilen Cyberpunk 2077 için geçtiğimiz yıl uzun bir oynanış videosu yayınlanmıştı. The Witcher serisi ile gönüllere taht kuran CD Projekt RED‘in imzası taşıyan Cyberpunk 2077 için yayınlanan oynanış videosu oldukça ses getirmişti. Araç kullanma dinamiklerinin, çatışma mekaniklerinin gösterildiği oynanış videosunda, oyunun ayrıntılı dünyası dikkat çekiyordu. Geçtiğimiz gün bir röportaj veren, oyunda görev yönetmeni olarak çalışan  Mateusz Tomaszkiewicz, Cyberpunk 2077’nin geçtiğimiz yıl yayınlanan oynanış görüntülerinden çok farklı göründüğünü açıkladı.

Cyberpunk 2077 geçen yıl gördüğümüzden oldukça farklı görünüyormuş

 Mateusz Tomaszkiewicz; geçtiğimiz yıl yayınlanan oynanış görüntülerinin oyunun oldukça küçük bir parçasını gösterdiğin belirterek; “Oyunu nasıl daha ilgi çekici hale getirebiliriz, oynanış dinamiklerini nasıl daha havalı ve iyi yapabiliriz diye düşünüyoruz.” dedi. Cyberpunk 2077‘nin oyunculara gösterilmeyen, üzerinde çalışılan onlarca farklı oynanış mekaniği olduğunu söyleyen Tomaszkiewicz; “Şunu söyleyebilirim ki oyun şu an geçen yıl gösterdiğimizden oldukça farklı görünüyor. Üzerinde çalıştığımız çok fazla farklı detay var.”

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihini henüz açıklamadı. Oyun PC, PlaySttion 4 ve Xbox One için geliştiriliyor. 

Tags: CD Projekt Red, Cyberpunk 2077, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts