Resident Evil 2 Remake demosu büyük bir zafer tuttu

Resident Evil 2 Remake demosu büyük bir zafer tuttu

Aralık 4, 2019 0

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Resident Evil 2 Remake demosu büyük bir zafere imzalaydı. Gerçeğinde imalcilerin bu stratejisinin ne kadar doğru olduğunu da göstermiş oldu. Daha Öncekinden hemen hemen her oyunun bu stil demoları yayınlanır ve oyunu almak isteyen oyuncular için bu vaziyet iyi bir fırsat yaratırdı. Fakat zamanla demo kavramının yavaş yavaş reyin sektöründen uzaklaştığını ve çok az işletmenin bu yola müracaat ettiğini görmeye başladık. Resident Evil 2 Remake demosu ve kullanılan strateji ise demo işleyişinin ne kadar doğru olabileceğini gözler önüne sermiş oldu.

Resident Evil 2 Remake demosu büyük bir zafer tuttu

Öncelikle oyunun demosunun kısa bir zamanda 1 milyondan fazla oyuncu tarafından indirildiğini daha evvel belirtmiştik. Daha da ehemmiyetlisi demonun Steam versiyonunun yayınlanmasından sonra oyunun en çok satanlar listesinde tepeye çıkması oldu. Başka Bir Deyişle demodan neşe alan bir hayli oyuncu, Resident Evil 2‘yi ön sipariş ile satın aldılar.

Tabi ki bu denli zaferli olması için oyunun nitelik çıtasını da yükseltmesi gerekli. Başka Bir Deyişle Capcom, bazı küçük yetersizlerine karşın Resident Evil 2 Remake‘e güvenini oyunun demosunu yayınlayarak göstermiş oldu da diyebiliriz. Siz bu mevzuda ne düşünüyorsunuz?

Tags: Aksiyon, Capcom, Korku, PC, PlayStation 4, Resident Evil 2 (2019), XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts