Mortal Kombat 11 için yeni bir canlı yayın aktifliği tertip edilecek

Mortal Kombat 11 için yeni bir canlı yayın aktifliği tertip edilecek

Aralık 4, 2019 0

The Game Awards 2018‘de sürpriz bir biçimde duyurulan Mortal Kombat 11 için yeni bir görsel yayımlandı. Üretimci şirket NeatherRealm, Mortal Kombat 11 coşkusunu gözetmek için oyunda yer alacak kişiliklerin görsellerini paylaşmayı sürdürüyor. Mortal Kombat 11’in kapağında yer alacak ad da geçtiğimiz hafta belirli olmuştu. Scorpion, Mortal Kombat 11’in kapağını süsleyecek.

Mortal Kombat 11’den yeni görsel geldi

Mortal Kombat 11 için yeni bir canlı yayın etkinliği düzenlenecek

Mortal Kombat serisinin yaratıcı rejisörü Ed Boon, Mortal Kombat 11 için yeni bir faallik hazırlığında olduklarını fotoğrafı twitter hesabı üzerinden duyurdu.  17 Ocak perşembe günü tertip edilecek faallikte. Mortal Kombat 11 ile alakalı yeni bilgiler paylaşılacak. Öykü ve kişilik detayları, oyuna ilave edilen yeni özellikler, MK Kollektive versiyonu içeriği gibi yeni bilgiler,17 Ocak perşembe günü tertip edilecek faallikte paylaşılacak. Netherrealm’ın tertip edeceği faallik aynı zamanda üretimci şirketin Twitch hesabı üzerinden de canlı olarak yayımlanacak. Faallik, Perşembe günü Türkiye saati ile 21.30’da başlayacak ve Twitch.tv üzerindne canlı olarak izlenebilecek. Mortal Kombat 11’e gelecek yeni kişilikler ve olağan kişiliklerin hangileri olacağı merak mevzusu. Perşembe gününü iple sürüklüyoruz.

Mortal Kombat 11 için yeni bir canlı yayın etkinliği düzenlenecek

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts