Renault Alpine A110-50 konsept araba

Renault Alpine A110-50 konsept araba

Aralık 8, 2019 0

ALPINE A110’UN 50’nci Senesini Kutlayacak Bir Konsept Araba

Alpine bu sene 50. senesine giriyor ve bu vakayı kutlamak için Renault, yalnızca performansa ve sürüş zevkine adanmış olan Renault Alpine A110-50 isimli konsept arabayı geliştirdi.

Bazı vaziyetlerde bir adın vazgeçtiği servet milli bir dramatiğe gibidir.  Alpine’in sahip olduğu Deoksirübo Nükleik Asit, Renault’nun atletik isteğini ve teknik uzmanlığını harmanlıyor.
 
Renault Alpine A110-50 konsept arabayı orijinal A110’un en karakteristik tasarım özelliklerini çağdaş ve dikkat çekici bir biçimde yine açıklıyor.

Karbon elyaf gövdesi tanınmış orijinal ‘Alpine Mavisi’ rengini tazeleyen ve yine açıklayan tertemiz bir mavi tonuna sahip.

Renault Spor Teknolojilerinin herkesçe öğrenilen uzmanlığı altında üretilen Renault Alpine A110-50 konsept arabayı motor sporları dünyasının bir parçası. Aynı teknik platformu kullanarak Mégane Trophy’den elde edilen tecrübeden aşırısıyla istifade ediyor.                   
“Bu konsept arabayı geliştirmek bütün bir serüvendi. Yaratıcılık bakımından bir katalizör vazifeyi gördü. İçinde bulunduğumuz zamanı ve Renault’nun motorsporlarına olan isteğini yansıtan bir konsept yapmak istedik. Bu yolda kalplerimiz ve duygularımız bize kılavuzluk etti.” Axel Breun, Konsept ve Show Arabaları Direktörü.

 

Tags: Güncel Teknoloji Haberleri, Renault Alpine A110-50 konsept otomobil, Teknoloji Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts