Red Dead Redemption 2, Playstore kütüphanesine eklendi

Red Dead Redemption 2, Playstore kütüphanesine eklendi

Aralık 4, 2019 0

İnceleme puanları ile birlikte rüşdünü de ispat eden Red Dead Redemption 2, Playstore kütüphanesine eklendi. Son yılların en iyi oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2‘nin sitemizde yer alan incelemesine de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Red Dead Redemption 2, Playstore kütüphanesine eklendi

İşte oyuncuların merakla beklediği ve bugün itibari ile resmi çıkışını yapan Red Dead Redemption 2, Playstore‘un oyun kütüphanesine de eklendi. Oyunun Playstore’daki satış sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilir ve oyunu 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Overgame ile Playstation 4 oyunları, aksesuarları konusunda anlaşmaya varan Playstore, bu oyun ve ürünlerin satışını da yapıyor. Müşteriler Playstore’dan satın alacakları Overgame kuponları ile birlikte Overgame web sitesi üzerinden fiziksel ürünleri alabilecekler. Bu sistem sayesinde oyuncuların bu ürünleri internet faturasına 12 aya kadar taksit imkanından yararlanarak alabiliyorlar. 

Overgame ile Playstation 4 oyunları, aksesuarları konusunda anlaşmaya varan Playstore, bu oyun ve ürünlerin satışını da yapıyor. Müşteriler Playstore’dan satın alacakları Overgame kuponları ile birlikte Overgame web sitesi üzerinden fiziksel ürünleri alabilecekler. Bu sistem sayesinde oyuncuların bu ürünleri internet faturasına 12 aya kadar taksit imkanından yararlanarak alabiliyorlar. 

Tags: 2K Games, Aksiyon, PlayStation 4, Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts