Red Dead Online'da sınırsız para hilesi bulundu

Red Dead Online’da sınırsız para hilesi bulundu

Aralık 4, 2019 0

Play4.uk’in haberine göre; Red Dead Online Beta’da meydana gelen bir açık, oyuncuların sınırsız, “loot” yapabilmelerine ve bu şekilde istedikleri kadar para kazanmalarına yol açıyor. Rockstar Games‘in çevrim içi açık dünya oyunu Red Dead Online’da, para kazanmak oldukça zor. Oyuncuların istedikleri silahları alabilmeleri, silah geliştirmelerini yapabilmeleri, kıyafet satın alabilmeleri hatta hızlı seyahat yapabilmeleri için oldukça gerekli olan yüklü miktarda parayı kazanabilmeleri için, onlarca görev yapmaları gerekiyor. Ancak oyunun açığından yararlanılarak keşfedilen bir hata, Red Dead Online Beta’da sınırsız para kazanılmasını sağlıyor. 

Red Dead Online’da sınırsız para kazanma yolu bulundu.

İlk çıkış döneminde GTA Online‘da da meydana gelen bir hata, oyuncuların sınırsız para kazanmalarına neden olmuştu. Rockstar bu hataları zamanla düzeltiyor. Ancak, GTA Online’da hile kullanılarak sınırsız para kazanan oyuncular, oyundan banlanmıştı.

Red Dead Online Beta’da da benzer bir hata keşfedildi. Oyunda loot yapabileceğiniz bir bölgede duruyor loot yapıyorsunuz, ardından “Online” başlıklı menüye giriyorsunuz, “Free Roam” seçeneğini seçtiğinizde, oyun sizi aynı bölgeye, ancak başka bir servera atıyor. Loot yaptığınız eşyalar yenilenmiş oluyor. Bu işlemi istediğiniz kadar tekrar ederek, değerli eşya kazanıp bunları oyuncu dışı karakterlere satarak, yüklü miktarda para biriktirebiliyorsunuz.

Tags: 2K Games, Aksiyon, PlayStation 4, Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts