PES 2020 için Juventus ve Bayer Münih ortaklıkları duyuruldu

PES 2020 için Juventus ve Bayer Münih ortaklıkları duyuruldu

Aralık 3, 2019 0

E3 2019 fuarında oynama şansına eriştiğimiz ve deneyimlerimizi sizlere aktardığımız eFootball PES 2020 için önemli bir haber geldi ve dünyanın en önemli klüpleri arasında yer alan Juventus ve Bayer Münih ortaklıkları duyuruldu. Bu ortaklık için takımlara özel 2 video da yayınlandı.

eFootball PES 2020 için Juventus ve Bayer Münih ortaklıkları duyuruldu

Her 2 takımı ve oyuncularını da lisanslı olarak oyuna aktaracak olan eFootball PES 2020‘de Allianz Arena ve Allianz Stadyumu oyuna aktarılacak. Hem stadlar hem de 2 takımın oyuncuları için özel bir anlaşma yapan Konami, oyuncuları birebir modelleyeceklerini de açıkladı. Ayrıca Juventus lisansının oyuna özel olacağı da gelen bilgiler arasında. 

Daha önce yapılan açıklamalarda da Fox Engine motorunu kullanan eFootball PES 2020’de görsel anlamda önemli geliştirmelerin yapılacağı belirtilmiş ve özellikle futbolcu tasarımlarında özenle çalışılacağı duyurulmuştu. Yayınlanan videolarda da hem statların hem de her 2 takımda da yer alan oyuncuların eFootball PES 2020‘ye nasıl aktarıldığına dair sahneler yer alıyor. Öyle ki dövmesi olan oyuncular için bile özel bir çalışmaya imza atılmış. Juventus ve Bayer Münih için yayınlanan bu videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.