PES 2019'un demo tarihi belli oldu

PES 2019’un demo tarihi belli oldu

Aralık 4, 2019 0

Ülkemizde hala çok büyük bir hayran kitlesi bulunan Pro Evolution Soccer 2019 ya da kısaltılmış adı ile PES 2019‘un demo tarihi sonunda belli oldu. Oyunun resmi sosyal medya hesaplarından bir açıklama yapıldı ve demonun 8 Ağustos 2018 itibari ile indirilebileceği duyuruldu. 

PES 2019 demo tarihi duyuruldu

8 Ağustos’ta çıkacak olan bu demo açıklamasında ayrıca platformlar ve demoda yer alacak takımlara da yer verilmiş. Açıklamada demonun PS4 ve Xbox One dışında Steam üzerinden yayınlanacağı belirtilmiş. Ayrıca demoda her sene yayınlanan klasik offline modları dışında hızlı online maç modunun yer alacağı ve bu demoda 12 farklı takımın bulunacağı da açıklanmış.

Şampiyonlar ligi lisansını kaybeden PES serisinin yeni oyununda kapak görselini Barcelona’lı ünlü oyuncu Philippe Coutinho’nun süsleyecek. PES 2019 için ayrıca ünlü İngiliz oyuncu David Beckham’ın kapak olduğu özel bir sürüm daha bulunuyor. Oyunun çıkış tarihinin 28 Ağustos 2018 olduğunu da hatırlatalım. Demo için “The Power of Football” hashtagi ile yayınlanan bu tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.