PES 2019'da Türkiye Süper Ligi'nin lisansı yer alacak mı?

PES 2019’da Türkiye Süper Ligi’nin lisansı yer alacak mı?

Aralık 4, 2019 0

Geçtiğimiz gün itibari ile Konami PES 2019′da bulunacak olan, yedi yeni lisanslı ligi duyurdu. Konami’nin twitter üzerinden “büyük haber!” diyerek yeni liglerin duyurusunu yaptı. Peki Spor Toto Süper Lig PES 2019‘da yer alacak mı?

PES 2019 da bulunacak olan yeni lisanslı ligler duyuruldu

Büyük liglerin lisanlarını rakibine kaptıran Konami’den lisans yönünden adımlar atıyor. Ancak bu adımların oyuncuları pek de mutlu ettiği söylenemez. Geçtiğimiz gün itibari ile Konami, Pro Evolution Soccer resmi twitter hesabından PES 2019‘da bulunacak olan yeni lisanslı ligleri duyurdu. PES 2019‘da bulunacak olan yeni Lisanslı Ligler şunlar;

*Superliga (Danimarka Ligi)

*Superliga Quilmes Clasica (Arjantin Ligi)

*Liga NOS (Portekiz Ligi)

*Raiffeisen Super League (İsviçre Ligi)

*Ladbrokes Premiership (İskoç Ligi)

*Jupiter Pro League (Belçika Ligi)

*Russian Premier League (Rusya Ligi)

Uefa Şampiyonlar ligi, ve Uefa Avrupa ligi lisanlarını kaybederek, oyuncuların tepkisini çeken PES 2019’dan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Tüm platformlarda 4K ve HDR desteğiyle çıkacak PES 2019’un ekran görüntülerinden ve paylaşılan videolardan anlaşıldığı kadarıyla oyunun oldukça güzel görüneceğini söyleyebiliriz. Ancak grafik konusunda pek de sorunu olmayan PES 2019’un lisans yönünden büyük sorunlar yaşadığı bilinen gerçek. Konami önümüzdeki günlerde, 2 yeni lig daha duyuracağını açıkladı. Spor Toto Süper Lig lisanslı olarak oyuna gelecek mi bekleyip göreceğiz.