Overwatch'un yeni karakteri Baptiste'in özellikleri neler?

Overwatch’un yeni karakteri Baptiste’in özellikleri neler?

Aralık 3, 2019 0

Geçtiğimiz sabah saatlerinde hikaye videosuyla tanıtılan Overwatch’ın yeni kahramanı Baptiste, büyük bir oyuncu kitlesinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Şimdi ise tanıtılan yeni karakterin yetenekleri belli oldu. Açıklanan bilgilere göre Baptiste, tam anlamıyla bir sıhhiyeci olarak oyunda yer edinecek. Biotic Launcher‘ı isimli silahıyla seri bir şekilde ateş edebilen karakterimiz, bu silahını Biotic Launcher‘a dönüştürüp takımına sağlık dağıtabiliyor.

Baptiste’in özellikleri belli oldu

Regenerative Burst yeteneği sayesinde zamana bağlı olarak yanında bulunan takım arkadaşlarını iyileştiren Baptiste’in bu özelliğini Lucio’ya benzetebiliriz. Baptiste, Immortality Field isimli yeteneği sayesindeyse takımına kısa süreli ölümsüzlük verebiliyor. Bu özellik aktif olduğunda, belli bir sağlık değerinin altına ne kadar hasar yerseniz yiyin, düşemiyorsunuz.

Eğildiği zaman çok yükseğe zıplayan karakterimizin en önemli yeteneği ise Amplification Matrix olmuş. Baptiste, tabiri caiz ise bir büyük bir çerçeve oluşturuyor ve bu çerçevenin içerisinden geçen tüm hasarları iki katına katlıyor. Aynı şekilde bu alandan geçen tüm iyileştirme efektlerinin de iki katına çıktığını belirtelim. Bugünden itibaren Baptiste’in, PTR sunucularında oynanabilir olduğunu belirtelim.

Overwatch'un yeni karakteri Baptiste'in özellikleri neler?

Overwatch'un yeni karakteri Baptiste'in özellikleri neler?

Overwatch'un yeni karakteri Baptiste'in özellikleri neler?

Tags: Activision, Aksiyon, Blizzard, First Person Shooter, Overwatch, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts