Overwatch markalı kahvaltı gevreği yakında satışa sunulacak!

Overwatch markalı kahvaltı gevreği yakında satışa sunulacak!

Aralık 4, 2019 0

Overwatch, çıktığı seneden beri çoğu çevrim içi oyuncunun dikkatini çekmiş bulunmakta. En azından bir kereliğine deneyim edilmiş bu oyunun zamanında reklamları her tarafta görünebiliyordu, bildiğimiz kadarıyla bu durum halen değişmedi. Overwatch’ın yapımcısı Blizzard, yavaş yavaş önemini kaybeden (ki öyle gözüküyor) oyunu canladırmak için arada sırada ücretsiz hafta sonlarını oyunculara sunuyor. Bu seferki reklam ise sevilen karakterin kahvaltı gevreği oldu.

Kutuları sakın çöpe atmayın!

Dünya üzerinde tanınan kahvaltı gevreği ve sağlıklı yiyecek üreticisi Kellogg’s ile birleşen Blizzard, yakın bir zaman içerisinde bu projeyi hayata geçirecekmiş gibi görünüyor. Overwatch’a ait paket tasarımı ve özel gevrekleri bulunan bu yiyecek, aynı zamanda oyunculara iyi bir imkan sunacak. Her aldıkları kutuda, “Loot Box” düşmesini arttıran kodlar bulunacak. Bu sayede sadece gevreğe değil, kutu düşürme şansınızı da arttıracaksınız.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Coming Soon! Overwatch Lucio-oh’s Cereal! ?? TheJunkFoodAisle.com #thejunkfoodaisle #cereal #breakfast #overwatch #lucioohs #lucio #vanilla

TheJunkFoodAisle.com (@thejunkfoodaisle)’in paylaştığı bir gönderi (30 Eyl, 2018, 12:00ös PDT)

Instagram‘da bulunan “junkfoodaisle” adlı hesap, Luci-o’s gevreğinin nasıl görüneceğini, paylaştıkları bir ilüstrasyon ile gösterdi. Her ne kadar güzel görünse de, bu projenin aniden kapatılması söz konusu. Çünkü Blizzard veya Kelloggs’dan resmi bir açıklama gelmedi.

Tags: Activision, Aksiyon, Blizzard, First Person Shooter, Overwatch, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts