Overwatch bu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek

Overwatch bu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek

Aralık 4, 2019 0

Blizzard‘ın en çok oynanan oyunlarından birisi olan Overwatch’ın bu hafta sonu boyunca PC, PS4 ve Xbox One’da ücretsiz oynanabileceği açıklandı. 2.yıldönümü etkinliği kapsamında bedava olan oyun hakkında gelen açıklama ise şu şekilde;

Overwatch bu hafta sonu bedava!

Overwatch ikinci yıldönümü etkinlikleri başladı ve yine potansiyel Hero’lara Overwatch Ücretsiz Hafta sonu ile savaşa hazırlanmak için bir şans veriliyor. Oyuncular bugün 25 Mayıs 20.00 CEST(Merkezi Avrupa Yaz Saati) itibariyle 29 Mayıs Pazartesi’ye kadar PC, Xbox One ve Playstation 4’te oyuna erişebilir. – Preload oyunun konsol versiyonlarında da mevcuttur. Playstation 4 oyuncularının katılımı için PS Plus üyeliği zorunlu değildir (PS Plus üyeliği satın alım sonrası oynamak için gerekli olacaktır).

Ücretsiz Hafta sonu boyunca Overwatch’taki 27 Hero ve 18 harita, Quick Play, Custom Play ve The Arcade gibi çeşitli oyun modları açık olacak. Oyuncular aynı zamanda level atlama, loot box kazanma ve çeşitli kişiselleştirme opsiyonlarına da erişebilecekler. Eğer oyuncular bu deneme süresinden sonra Overwatch’ı atın almak isterlerse, aynı Blizzard, Xbox Live veya Sony Entertainment hesaplarını kullandıkları sürece Ücretsiz Hafta sonu boyunca edinlikleri gelişmeyi kaybetmeyecekler.

Ücretsiz Hafta Sonu’nun tadını çıkarın!