MGS serisinin solisti yeni ve gizli bir proje üzerinde çalışıyor

MGS serisinin solisti yeni ve gizli bir proje üzerinde çalışıyor

Aralık 3, 2019 0

Metal Gear Solid serisinin birçok oyununda seslendirdiği şarkılarla oyunseverlerin beğenisini kazanan ses sanatçısı Donna Burke, yeni ve çok gizli bir proje üzerinde çalıştığını, twitter üzerinden duyurdu. Donna Burke  yeni projeyi Snake karakterinin meşhur “keept you waiting huh!” sözünden alıntı yaparak takipçilerine, duyurdu.

Metal Gear Solid serisinin solisti yeni ve gizli bir proje üzerinde çalışıyor

Secret project hype??!! Kept you waiting huh?!?? #forfans #comingsoon pic.twitter.com/pzx2cKJiWk

— Donna Burke ??·?—? (@db_singer_actor) 23 Nisan 2019

Hideo Kojima‘nın Konami‘den ayrılmasının ardından Metal Gear Solid serisinin kaderini kestirebilmek çok da kolay değil. Konami, Metal Gear Solid 5: Phantom Pain’in altyapısnı kullanarak bir hayatta kalma oyunu piyasaya sürdü. Metal Gear Survive oyuncuların neredeyse hiç ilgisini çekmedi, satış anlamında da başarılı bir satış grafiği çizemeyen Metal Gear Survive, çıkışından kısa bir süre sonra fiyat indirimine girdi. Hatta oyun bu ay Asya bölgesi PS Plus abonelerine ücretsiz olarak verildi. Ancak bir süredir Konami’nin yeni bir Metal Gear Solid projesi üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. Daha önce de Metal Gear Solid serisinde çalışmış olan geliştiriciler, kendi twitter hesaplarından yeni bir projeye başladıklarını açıklamışlardı. Şimdi de Donna Burke’un yaptığı bu MGS göndermesi içeren tweet, yeni bir MGS oyununa işaret ediyor olabilir. 

Tags: Aksiyon, Kojima Productions, Konami, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, XBox 360, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts