Merakla beklenen Avengers oyunu için yeni iş ilanı ortaya çıktı

Merakla beklenen Avengers oyunu için yeni iş ilanı ortaya çıktı

Aralık 3, 2019 0

Avengers oyunu ile ilgili yeni bir iş ilanı daha ortaya çıktı. Crystal Dynamics‘in geliştirdiği ancak sır gibi saklanan Avengers oyunu için açılan yeni iş ilanı, geliştirilen oyun ile ilgili az da olsa bize ipucu veriyor. 2017’nin başlarında Avengers Project adı ile duyurulan oyun, sessizliğini korumaya devam ediyor. Neslin sonuna doğru gelirken oyunun hangi platformlar için geliştirildiği dahi bilmiyoruz. Ancak görünüşe bakılırsa Crystal Dynamics büyük bir oyun üzerinde çalışıyor ve geliştirici ekibi genişletmek istiyor. 

Merakla beklenen Avengers oyunu için bir iş ilanı daha ortaya çıktı

Uzun süredir konuşulan Avengers Project için yeni bir iş ilanı verildiği ortaya çıktı. Crystal Dynamics‘in iş ilanında Avengers oyunu, sinematik, AAA, unutulmaz, akılda kalıcı, duygusal şeklinde tanımlanıyor. “Anlatı Yönetmeni” görevi için açılan iş ilanında oyunun özellikle duygusal bir anlatıya sahip olacağının altı çiziliyor. Geliştirici firma Crystal Dynamics’in açtığı iş ilanına buradan göz atabilirsiniz. 

Avengers Project ile ilgili elimizde çok fazla bilgi yok. Oyunun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanacağı ve çok oyunculu modlar da içereceği düşünülüyor. 

Tags: Aksiyon, Avengers Project, Crystal Dynamics, PC, PlayStation 4, Square Enix, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts