Respawn'dan operasyon: 770.000 hileci Apex Legends'tan banlandı

Respawn’dan operasyon: 770.000 hileci Apex Legends’tan banlandı

Aralık 3, 2019 0

Apex Legends‘ta hilecilere yer yok. Oyun tarihinin gelmiş geçmiş en hızlı çıkışlarından birini gerçekleştiren Apex Legends, her ne kadar ilk çıktığı popülerliğinde olmasa da, belirli bir oyuncu kitlesini korumayı başardı. Apex Legends oyuncularının en çok yakındığı konuların başında hileciler geliyordu. Respawn Entertainment hilecilerle savaşta önemli bir adım attı. Hile yaptığı tespit edilen oyuncuların hesapları birer birer banlanıyor.

Apex Legends’tan 770.000’den fazla hileci banlandı

Apex Legends‘ta da hile yaptığı tespit edilen 770.000 oyuncu banlandı. Respawn Entertainment 300.000 yeni hesabın da oluşturulmasını engelledi. Çok oyunculu modları oynayan oyuncuların en büyük sorunlarının başında şüphesiz hileciler geliyor. Apex Legends’ta da hileci oyuncular büyük sorun teşkil diyordu. 

Respawn Entertainment’ın geliştirdiği Apex Legends, 2019’un en ses getiren yapımlarından biri olmayı başardı. Çıkış haftasında 10 milyon oyuncuya ulaşan Apex Legends, yıllardır Twitch’in en çok izlenen oyunu olan Fortnite‘ı da tahtından etmiş, bir ay boyunca Twitch’in en çok izlenen oyunu olarak listenin ilk sırasında yer almayı başarmıştı. Ancak özellikle bu ay Apex Legends, Twitch izlenmelerinde sıralamanın oldukça gerisine düştü. 

Tags: Aksiyon, Apex Legends, Electronic Arts, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Respawn Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts