Mecha temalı sıra tabanlı strateji oyunu Warborn duyuruldu

Mecha temalı sıra tabanlı strateji oyunu Warborn duyuruldu

Aralık 4, 2019 0

Raredrop Games, sıra tabanlı strateji oyunu olan Warborn‘u yayımladığı bir video ile duyurdu. Warborn‘un ana teması mecha üzerine olacak.

Warborn, oyuncuları Güneş Sistemi’nde savaşa götürecek. 

Raredrop Games tarafından geliştirilen, mecha temalı,  sıra tabanlı strateji oyunu Warborn bir fragmanla duyuruldu. PC, PlayStation 4, Xbox One ve Switch platformları için 2019 yılında çıkış yapacak olan oyun, bizleri Güneş Sistemi’nde bir savaşa götürecek.

Oyunun Steam sayfası üzerinden de bazı bilgilere ulaşılabiliyor. Oyunda tek kişilik senaryonun yanı sıra, çevrim içi çoklu oyuncu modu da yer alacak. Farklı yeteneklere ve rollere sahip mechalar içinden seçim yapabileceğiniz oyunda, sıkıştığımızda yörüngedeki gemiden destek isteyebileceğiz. 

Warborn‘da haritadaki tüm yüzey şekilleri savaşları etkileyecek. Savaşırken, bu yüzey şekillerinin sağladığı avantaj ve dezavantajları doğrudan hissedeceksiniz.

Warborn içinde dört farklı komutan barındıracak. Oynadığınız komutanın kendine özel mechası ve yetenekleri bulunacak. Ayrıca her bir komutanın farklı bir oynama şekli sunacağı belirtiliyor. Sıra tabanlı strateji ve mecha severler için Warborn‘un ilginç durduğunu söyleyebiliriz. Siz oyuncular Warborn ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Tags: Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Sıra Tabanlı Strateji, Warborn, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts