Bethesda zorda: Fallout 76'ya bir indirim daha geldi

Bethesda zorda: Fallout 76’ya bir indirim daha geldi

Aralık 4, 2019 0

Bethesda‘nın yeni oyunu Fallout 76, son yılların en kötü çıkışlarından birini gerçekleştirdi. Satış anlamında Bethesda’nın yüzünü bir türlü güldüremeyen oyuna ilgi oldukça az olmuş olacak ki, Fallout 76 ardı ardına indirime girdi. Daha önce, çıkış haftasını takiben 60 dolardan 40 dolara inen oyun, bir kez daha indirime girdi. Fallout 76’nın fiyatı 40 dolardan 34,99 dolara kadar indi.

Fallout 76’ya bir indirim daha geldi

Geçtiğimiz hafta Fallout 76, henüz çıkışının üstünden kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen yüzde 25 indirim ile satılmaya başlanmıştı. Bethesda‘nın açık dünya hayatta kalma oyunu Fallout 76’nın fiyatı neredesye yarı yarıya indi, 60 dolarlık fiyat etiketi ile satılan oyun, şu ada Amazon’da 35 dolara satılıyor.

Fallout 76, son yılların en başarısız çıkışlarından birinin altına imza attı diyebiliriz. Bethesda, daha uzun yıllar boyunca Fallout 76’yı destekleyeceklerini duyurmuştu. İlk çıkışında oyunda yer alan pek çok hata, büyük eleştirilere neden olmuştu. Oyunun çıkışının ardından yayınlanan yamalar da, eleştirileri dindirmeye yetmedi. Bakalım Bethesda, Fallout 76’yı sevilen bir oyun haline getirmeyi başarabilecek mi. 

Tags: Bethesda Softworks, Fallout 76, MMORPG, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts