Korku oyunu Agony'nin yeni oynanış görüntüleri yayınlandı

Korku oyunu Agony’nin yeni oynanış görüntüleri yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Merakla beklenen korku oyunu Agony‘den yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Karanlık teması, iç karartıcı atmosferiyle ve cinsel içerikli sahneleriyle adından söz ettiren oyunun, son yayınlanan oyun içi görüntülerinden oluşan fragmanı, Agony’nin oynanış dinamiklerinin nasıl olacağını ile ilgili ipuçları veriyor.

Cehennemde geçen korku oyunu Agony’den oynanış fragmanı geldi

Ürkütücü atmosferiyle oyuncuların dikkatini çeken Agony, aslında nasıl bir oyun olacağından çok oyunda bulunan sahneler ile gündeme gelmişti. Daha önce oyunun konsol sürümüne uygulanan sansür ve oyunda bulunan cinsel organ tasvirlerinin bazı oyuncuları rahatsız etmesiyle ilgili haberleri size aktarmıştık.

Agony’de bulunan cinsel organlar oyuncuları rahatsız etti

Geçtiğimiz gün itibariyle adı daha çok sansasyonel haberlerle gündeme gelen Agony oyununundan bir oynanış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan oynanış fragmanının oldukça karanlık ve kasvetli olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, oynanış fragmanı olarak tanıtılan videonun pek de oynanışa dair bir izlenim verdiğini söylemek oldukça güç, karanlık bir atmosferde dolaşan ana karakterin bir takım yaratıkları büyü benzeri güçlerle uzağa fırlattığı görülüyor. Agony’nin oynanış fragmanı altına gelen yorumlara bakılırsa oyunseverlerin, yayınlanan oynanış görüntülerini pek de sevmedikleri görülüyor.