John Wick'in evi Fortnite'a geldi

John Wick’in evi Fortnite’a geldi

Aralık 3, 2019 0

Sevilen Battle Royale oyunu Fortnite‘ın dokuzuncu sezonu bugün itibariyle oyuncuların karşısına çıktı. Yeni sezonda onlarca değişikliği oyuna ekleyen geliştiriciler, oyuna küçük bir detay daha eklemiş. Yeni sezonla birlikte artık oyunda John Wick‘in evi bulunuyor. Haritanın Paradise Palms isimli bölgesinde bulunan John Wick’in evi, filmdekine benzer bir şekilde tasarlanmış. Hali hazırda kostüm olarak John Wick, Fortnite’ta bulunuyordu. Yeni filmi çıkmasına yakın geliştiricilerin sevilen karakteri tekrar hatırlaması, John Wick hayranlarını sevindirdi.

John Wick’in evi Fortnite’a geldi

John Wick'in evi Fortnite'a geldi

Popüler kültürü çok yakından takip eden Fortnite, bu konuda oldukça iyi bir iş çıkartıyor. Avengers Endgame‘le birlikte oyuna yeni bir mod ekleyen geliştiriciler, oyuncuların Avengers karakterlerine bürünme şansı veriyordu. Infinity War filminin çıktığı dönemde ise oyuna Thanos olma modu eklenmişti. Sonsuzluk Eldiveni’ni alan ilk oyuncu Thanos oluyordu ve diğer oyuncuları avlamaya çalışıyordu. Ancak Thanos olan oyuncu ise zevki oynamadığı taktirde güçlerini başka bir oyuncuya kaptırabiliyordu. 

Bakalım Fortnite geliştiricileri, yeni John Wick filmi çıktığında oyuna yine özel bir mod getirecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

John Wick'in evi Fortnite'a geldi

Tags: Aksiyon, Epic Games, Fortnite, Mac, PC, People Can Fly, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts