iPad'ler için retro Space Invaders ruhu

iPad’ler için retro Space Invaders ruhu

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

iPad’ler için retro Space Invaders ruhu

Bu cihaz işleri değiştirebilir iPad'ler için retro Space Invaders ruhu Square Enix, iPad ve iPad2 sahipleri için olağandışı yeni bir oyun cihazı ile karşınızda; Invadercare.

Apple tabletleri arcade makinasına dönüştüren bu yeni cihaz sayesinde 1978’in Space Invaders oyununu o zamanın ruhunu taşıyarak oynayabileceksiniz. Birebir formatı alınan cihaz iPad’ler için tekrardan ölçeklendirildi.

Tek yapmanız gereken şey iPad ve iPad2’yi kaydırarak bir dock misali cihaza yerleştirmek. Bu şekilde Space Invaders HD oyununu cihazda bulunan kol ve düğme sayesinde oynayabileceksiniz. Aynı zamanda cihaz içerisndeki amplifikatör ve hoparlör sayesinde sesleri de buradan duymanız mümkün. Cihazda ayrıca kulaklık girişi de mevcut.

Cihazın kendi gücü olduğu için aynı şekilde tableti şarj etmek için de kullanabiliyorsunuz. Film ve müziklerinizi bu şekilde izleyebilirsiniz. Bu yılın sonlarına doğru çıkacak olan cihazın fiyatı 150 pound olacak. Öte yandan Space Invaders HD oyununu AppStore’dan 2.99 pounda alabiliyorsunuz.,

Benzer bir cihaz hatırlarsanız bu yılın başında iCade adıyla sergilenmişti.
1 iPad'ler için retro Space Invaders ruhu 2 iPad'ler için retro Space Invaders ruhu 3 iPad'ler için retro Space Invaders ruhu 4 iPad'ler için retro Space Invaders ruhu #galeri #invadercare #space invaders #ipad #ipda2 #apple #ios #tablet #retro #arcade #dock Yorumlar 5 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 17:30 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Apple, Arcade, dock, Galeri, invadercare, iOS, ipad, ipda2, retro, space invaders, tablet Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts