Half Life 3 için yine heyecanlanmaya başlayabilirsiniz

Half Life 3 için yine heyecanlanmaya başlayabilirsiniz

Aralık 4, 2019 0

Çıkışının üzerinden takribî 14 koca sene geçen Half Life 2‘nin tadı hala damağımızda. Ancak seneler içerisinde Valve tarafından yeni oyuna dair rastgele bir atılım göremedik. Üstüne bir de geçtiğimiz yıl Half Life serisinin yazarlarının, Valve’dan parçalaması, oyuncuların üçüncü oyuna dair beslediği umudu tamamen yok etmişti. Sektöre doğrultu veren oyunları bir kenara vazgeçip, Steam ve rekabetçi oyunlara doğru yönelen Valve’dan yeni bir Half Life göremeyeceğimizi düşünüyorduk.

Half Life serisinin yazarı Valve’a geri döndü

Half Life 3 için yeniden heyecanlanmaya başlayabilirsiniz

Ancak geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan bir habere göre Valve cephesinde, yeni Half Life oyununu işaret eden bir hadise yaşanmış gidişatta.  Kaynağı anonim olan e postadan alınan ekran görüntüsüne göre Half Life 2’nin yazarı Erik Wolpaw‘ın, Valve’a geri döndüğü Gabe Newell tarafından doğrulandı. Öbür bir yandan daha evvelinde Valve’ın son oyunu Artifact’ın imalcileri arasında Erik Wolpaw’ı görmüştük. Fakat ortaya çıkan bu ekran görüntüsü, şanlı senaryocunun işletmeye geri döndüğünü bütün olarak ispatladı diyebiliriz.

Bakalım Valve, yakın zamanda Half Life 3 için harekete geçecek mi? Oyuncular üzerinde büyük bir temenni oluşturan Half Life 3, belki de bu surattan geliştirilmiyor olabilir.

Tags: Aksiyon, First Person Shooter, Half-Life 3, PC, PlayStation 3, Steam, Valve, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts