Grand Theft Auto 3

Grand Theft Auto 3

Aralık 4, 2019 0

Hele şükür ki artık kötülerle uğraşmayacağım bir oyun çıktı, artık proplem benim, yolların hakimi benim. Evet, açıkcası artık dünyayı kötülüklerden kurtarmak gına gelmişti, farklı bir şeyler yapılması gerekiyor diye düşünürken manyak bir oyun ortaya çıkmıştı, oyunda sorunları siz çıkartıyordunuz, GTA gerçekten oyun anlayışına farklı bir bakış getirmişti böyle olunca da GTA 2 ve GTA 3 ardı ardına geldi, GTA 3 PS’de çıktı, pc’ciler ummalı bir bekleyiş içine girdiler ve beklediklerine değdi. Şimdi bütün eşyalarınızı toplayın, etrafı dağıtmaya ve bol bol kan akıtmaya gidiyoruz 

LIBERTY CITY 
Evet burası ilk durağımız, bir kaltağın oyununa gelip tutuklanıyoruz, ama kaçmayı başarıp her şeye baştan başlıyoruz. Bulunduğumuz bölge Portland, endüstri bölgesi.. Burada bir çok mafya görevlerini tamaladıktan sonra, Staunton Island’da geçmemizi sağlayacak olan Callahan Bridge düzeltilecek ve yeni adaya geçebileceğiz. Burada da birçok görevi yaptıktan sonra Shoreside Lift Bridge düzelip son ada olan Shoreside Vale’ye geçebileceğiz. Şimdi bölgelerdeki görevlerde teker teker bakalım. Bilmeniz gereki ki gideceğiniz ve yapacağınız yerler haritada renkli kutucuklar ile belirtilmiş. Esas görevlerin yanında yan görevleriniz de olacak.

PORTLAND:
-Give Me Liberty-

Arabaya binin ve Red Light District’e doğru yola çıkın. Polisler patlama ile meşgul oldukları için sizinle uğraşmıycaklar. Haritadaki işarete gidin, Burası her görev başında save yapabileceğiniz yer. Ayrıca arabınızı save etmeden önce garaja koyabilirsiniz. Eğer arabanız hasar görürse garaja koyun ve çıkın kapak kapandıktan sonra tekrar içeri girdiğinizde arabanın buz gibi olduğunu göreceksiniz. Eve girip save yapabilirsiniz, ayrıca burdan sopayı da almayı unutmayın Evet elbiselerden kurtulduk. Hemen haritadaki “L” simgeli yere gidin burasi Luigi’nin yeri, tanışmadan sonra size ilk görevinizi verecek.
Bundan sonra artık arka arkaya görevler alacaksınız, size tavsiyem sadece bir patronun verdiği görevleri bitirmeniz. Şimdi patronlar ve görevlerine bakalım.

LUIGI
-Luigi’s Girl-
Ödül: 1,500$

Yapmanız gereken hasteneden kızı alıp tekrar Luigi’ye götürmek. (kızın önünde durun, kız arabaya binecek) 

-Don’t Spank Ma Bitch Up-
Ödül: 4,000$

Luigi size bir not bırakacak, notta sokaklarda Spank isimli bir uyşturucu olduğunu yazıyor. Sisden onu satan kişiyi öldürüp arabasını boyattıktan sonra garajına koymanızı istiyor. Haritadaki işarete gidin, hedefin üzerinde ok olacak, ada iki kişi ile konuşoyor, yaklaşın arbadan çıkın ve adamın kafasına sopayla vurarak beynini asfalta dökün (nhahahaaaha). Sonra arabasına binin ve haritada spray işaretli olan yere gidin, garajın içine girin ve arabayı boyatın. Boyattıktan sonra hedefe gidin ve arabyı garaja koyarak dışarı çıkın.

-Drive Misty For Me-
Ödül: 1,000$ ve yeni patron.

Joey Leone adındaki yeni patron Misty’i istiyor, hedefe gidin, mavi ışığın ortasında durun ve kornaya basın, Misty çıkacak ve arbaya girecek. Onu Joey’in garajına götürün, içeri girin Joey Misty ile konuştuktan sonra, bize, eğer iştersek daha sonra gelmemizi söylüyor.

-Pump Action Pimp-
Ödül: 4,000$ ve silah satıcısı

Diablos Luigi’nin kızlarına pislik yapmış, gidip halletmemiz gerekiyor. Görev öncesi Lugi bize silah almamızı söylüyor, silah satıcısına gittiğimizde dükkandaki adam dükkanın yanındaki ara sokağa bir silah bıraktığını söylüyor, şarjörler şimdilik beleş. Silahı aldıktan sonra kırmızı noktaya gidin, nokta hareket ediyor olacak çünkü bir araba, siyah ve kenarlaeı etşle boyanmış, arbaya yaklaşın ve vurun, içinden iki kişi çıkacak, dikkat edin biri shotgun tutuyor, ikisini de hallettikten sonra güzelim arabayı alın ve Luigi’e gidin. 

-The Fuzz Ball-
Ödül: 2,000$

Luigi sizden sokaktakı kızları toplayıp Fuzz Ball adlı yere götürmenizi isteyecek, polis kontrol yapıyormuş. Haritadaki yeşil kareler kızları simgeliyor, diğer kare ise onları bırakacağınız yer. En az 4 kadın toplamanız gerekiyor, size tavsiyem ilk üç kadından sonra bie polis arabası bulup sirenini açarak yolu temizlemek, böylece daha hızlı hareket etmiş olursunuz. Her getirdiğiniz kız için 500$ alacaksınız
Luigi’nin görevleri burda bitiyor, sırada Joey’in örevleri var.

Tags: grand theft auto 3, PC, Yarış Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts