Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri

Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri

En gerçekçi sürüş deneyimi için bunları kaçırmayın! Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri Forza serisi, şüphesiz Xbox’ta bulunan en iyi yarış simülasyonlarından biri. Son yapımı olan Horizon 3 ise, açık dünyada geniş bir özgürlük sunacak. Avustralya’nın hem asfalt hem de çamurlu yollarında geçecek olan Horizon 3, serinin bir önceki oyunu olan Horizon 2’nin haritası Güney Fransa ve Kuzey İtalya haritasından iki kat daha büyük olacak. Forza Horizon 3, dört kişilik oyun modu ve coop hikayesi ile sizi uzun süre PC  veya Xbox One başında tutacak.

Eğer kaliteli bir yapım olan FH3’ün görsellerine, içeriklerine ve sürüş keyfine tamamen doymak istiyorsanız, Xbox One’ın kablosuz joystiği yerine sağlam bir direksiyon seti ile oynamanız önerimizdir. İşte Xbox One için bulunan en iyi direksiyon setleri…

Forza Horizon 3, Ultimate Edition sahipleri için 23 Eylül, standart versiyon sahipleri için ise 27 Eylül’de Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek.

1 Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri 1-) Thrustmaster VG Ferrari 458 Spider Direksiyon Seti

Galerimizde bulunan en ucuz setlerden biri olan Thrustmaster VG Ferrari 458 Spider, diğer direksiyonlara göre bazı yönleri eksik olsa da, yine de kendini ortalayan direksiyon, değiştirilebilen çevirme hassaslığı ve ayarlanabilir gaz/fren pedalları ile listemizdeki düşük bütçeli ve kaliteli direksiyonlardan biri.

2 Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri 2-) Logitech Driving Force G920 Direksiyon Seti

Orta bütçeli bir direksiyon seti olan Logitech, PC’de bulunan direksiyonları ile iyi bilinen bir marka. 900 derecelik dönüş kabiliyeti, geridönüşümlü direksiyon ve içindeki sessiz sarmal dişleri ile keyifli bir sürüş sunuyor. Setle gelen pedallarda ise gaz, fren ve debriyaj bulunuyor.

3 Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri Seçiminiz Logitech G920 ise, ayrı bir şekilde alabileceğiniz Logitech G Driving Force vitesi de mevcut. H-şekil ve 6 vitesi ile tam anlamıyla harika sürüş hissini veriyor. 4 Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri 3-) Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Direksiyon Seti

Yine iyi ve orta bütçeli bir direksiyon seti olan TX Racing, 900 derecelik dönüş kabiliyeti sunuyor. İç mekanizmasında fırça kullanmayan set, pürüzsüz dönüşler sağlarken, çift kemerli sistemi ile dönüşleri bir hayli sessiz yapıyor. Kolay yerleştirilen gaz/fren pedalları ise çelikten olmasına rağmen çok rahat.

5 Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri 4-) Thrustmaster VG TX Racing Wheel Leather Edition Premium Direksiyon Seti

Listemizdeki en pahalı ve en gelişmiş direksiyon olan VG TX, bulabileceğiniz en konforlu ve kaliteli direksiyon setidir. Sette Thrustmaster’ın kendi yapımı olan fırçasız servomotor bulunan TX Servo Base’i kullanıyor. Geri dönüşüm için yine Thrustmaster’ın kendine ait HallEffect AccuRate teknolojisi ile pürüzsüz bir sürüş sağlıyor.

Setle gelen T3PA pedal seti ise tamamen gerçek bir pedal işlevlerinden esinlenmiş. Ayarlanabilir yüksekliği ve hassaslığı ile sette bulunan kaliteli parçalardan biri.

6 Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri 5-) Thrustmaster TH8A Add-On Gearbox Shifter Vitesi

Galerimizde bahsettiğimiz herhangi bir Thrustmaster direksiyon setini almayı düşünüyorsanız, aksesuarlarına da göz atmanız gerek.

Bunlardan birisi olan TH8A Add-On Gearbox, içi tamamen metalden yapılmış olup, Thrustmaster’ın HallEffect AccuRate teknolojisini kullanmakta. Thrustmaster TH8A, listemizde bulunan bütün Thrustmaster direksiyonları ile uyumludur.

7 Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri 6-) Thrustmaster VG T3PA-PRO 3-PEDAL ADD-ON Pedal Seti

Markette bulunan en kaliteli pedal seti şüphesiz VG T3PA-PRO, bu set yaklaşık 7 kilogram olup, tamamen metalden oluşmaktadır. Yere ve aynı zamanda duvara da kurulabilen pedal seti, her pedalın uzaklığını ayarlayabilmenizi de sağlıyor. İki farklı fren modu seçeneği de bulunan sette, pedalların hassaslığını ayarlayabilmeniz de mümkün.

8 Forza Horizon 3 için en iyi Xbox One Direksiyon Setleri Bu listeden kendi silahınızı seçtikten sonra bu küçük detayı da unutmayın. İyi sürüşler!

#galeri #forza horizon 3 #pc #xbox one #simülasyon #yarış #playground games #microsoft Yorumlar 3 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:58 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 09.04.2019 15:10 fiyat nedir Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 22.09.2016 12:42 Tabiki de Thrustmaster tx 458 ıtalıan edit. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 21.09.2016 15:56 Tabiki de Thrustmaster T300 Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: forza horizon 3, Galeri, Microsoft, PC, Playground Games, Simülasyon, XBox One, Yarış Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts