Fortnite'ın Avengers güncellemesi önümüzdeki günlerde geliyor

Fortnite’ın Avengers güncellemesi önümüzdeki günlerde geliyor

Aralık 3, 2019 0

Battle Royale denince akla gelen ilk oyunlardan bir tanesi olan Fortnite, oyuncularına yeni bir güncelleme sunmaya daha hazırlıyor. Geçtiğimiz sene The Infinity War filminden sonra oyuna Thanos olma modunu ekleyen geliştiriciler, bu kez benzer bir modu daha oyuna ekleyecek. Avengers temasını süreli bir şekilde oyuna eklemeyi planlayan Epic Games, bu modu 25 Nisan tarihinde oyunculara sunacak. Avengers Endgame filminden bir gün önce oyunculara sunulacak modda neler olacağını merak ediyoruz. Ayrıca ilgili Avengers modunda hangi kahramanların olacağı da merak konusu olmuş durumda. Umarız Epic Games, MCU’ya uygun bir şekilde bu modu oyuna entegre edebilir.

Fortnite’ın Avengers güncellemesi önümüzdeki günlerde geliyor

Fortnite'ın Avengers güncellemesi önümüzdeki günlerde geliyor

Thanos olma modunda haritada Sonsuzluk Eldiveni‘ni alan ilk oyuncu Thanos oluyordu ve diğer oyuncuları avlamaya çalışıyordu. Ancak Thanos olan oyuncu ise zevki oynamadığı taktirde güçlerini başka bir oyuncuya kaptırabiliyordu. 

Son olarak Avengers Endgame filmi de büyük bir merak konusu olmuş durumda. The Infinity Saga hikayesini bitirecek olan filmin gişe rekorları kıracağını düşünüyoruz. Peki siz yeni film için heyecanlı mısınız?

Tags: Aksiyon, Epic Games, Fortnite, Mac, PC, People Can Fly, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts