Fortnite şöhretlileri ve pro oyuncuları karşı karşıya getiriyor

Fortnite şöhretlileri ve pro oyuncuları karşı karşıya getiriyor

Aralık 5, 2019 0

Çok kısa müddette on milyonlarca oyuncuya erişerek reyin dünyasının en çok oynanan oyunlarından biri olmayı muvaffak olan Fortnite Battle Royale, oyuncularını yeni sürprizlerle karşılamaya hazırlanıyor. Epic Games yaptığı bir söylemeyle, haziran ayında tertip edilecek dünyanın en büyük reyin fuarlarından biri olan E3’te reyin için büyük bir turnuva tertip edeceğini duyurdu.

50 şanlı vs 50 pro oyuncu

Şirketin “Fortnite Party Royale” ismini verdiği faallikler kapsamında spor, müzik ve cümbüş dünyasının şanlı adları, dünyanın dört bir yanından gelen en iyi Fortnite Battle Royale oyuncularıyla karma ekiplerde birincilik gayreti edecekler.Şanlı 50 şahsın ve en iyi 50 Fortnite Battle Royale oyuncusunun galibiyet için çaba edeceği “Fortnite Şanlıler Karma Turnuvası” için kesin bir tarih belirtilmiş değil. Kısa müddet içerisinde ekipleri oluşturmaya başlayacağını söyleyen Epic Games, aktifliklerin 12-14 Haziran tarihleri arasında yapılacak E3 2018 ile eş zamanlı hakikatleştirileceğini söyledi.

Şirket, Fortnite Party Royale ilanına ek olarak, yakın zamanda başlaması tasarlanan Fortnite’ın rekabetçi modunun ilk sezonu hakkındaki ayrıntıları da önümüzdeki haftalarda oyuncularla paylaşacağına söyledi. Oynaması tamamen fiyatsız olan Fortnite Battle Royale artık PC, PlayStation 4, Xbox One ve Mac platformların yanında mobil makinelerde de oynanabilecek.