Football Manager 2020'nin çıkış tarihi açıklandı

Football Manager 2020’nin çıkış tarihi açıklandı

Aralık 3, 2019 0

Menejerlik oyunlarının en iyi ve belki de bu konudaki tek örneği olan Football Manager 2020’nin çıkış tarihi sonunda açıklandı. PC ve Mac platformları dışında Google’ın yeni servisi Stadia için de çıkacak olan Football Manager 2020’nin 19 Kasım’da çıkacağı duyuruldu.

Football Manager 2020, 19 Kasım’da çıkacak

Serinin bir önceki oyunu FM 2019 ile en çok satılan, en hızlı satılan gibi rekorlara imza atan Sports Interactive, yeni oyunu da Sega dağıtımcılığı ile çıkarmaya hazırlanıyor. Firmanın başındaki isim olan Miles Jacobson, daha önce yapmış olduğu bir açıklamada oyunun Stadia sürümünde, bu teknolojinin bütün imkanlarından yararlanacaklarını belirtmişti. Bulut tabanlı sistemi kullanacak olan oyun yedek bant genişliği sayesinde daha fazla eşleşmenin paralel olarak işlenebilmesine olanak sağlayacak.

“Bu sistem daha fazla lig yüklenebileceği anlamına geliyor. Bu sayede daha hızlı bir deneyim yaşayabileceksiniz” diyen Jacobson, bu eşleşme hızının oyunun diğer platformlarından çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşeceğinin de altını çizmiş.

Tags: Football Manager 2020, Mac, PC, SEGA, Spor, Sports Interactive Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts