FIFA 19'un Cristiano Ronaldo problemi çözülmüşe benziyor!

FIFA 19’un Cristiano Ronaldo problemi çözülmüşe benziyor!

Aralık 4, 2019 0

FIFA 19 ile ilgili geçtiğimiz günlerde oldukça ilginç bir gelişme yaşanmış ve bu konuda EA Sports’tan herhangi bir açıklama gelmemişti. Özetlemek gerekirse Cristiano Ronaldo‘nun Juventus‘a transfer olması firmanın biraz başını ağrıtmıştı da diyebiliriz. Bunun nedeni ise tabi ki FIFA 19 reklamları için sürekli Real Madrid’in kullanılmasıydı. Peki bu durum nasıl çözülecek?

FIFA 19’da Ronaldo krizi çözüldü mü?

Öncelikle geçtiğimiz günlerde Almanya’nın Münih kentinde FIFA 19‘un özel bir toplantısına katıldık. Ambargo tarihlerinin bitmesi ile birlikte buradan aldığımız FIFA 19 bilgilerini sizler ile paylaşacağız. Konuya dönecek olursak Ronaldo‘nun transferi hem oyunun kapağı hem de tanıtımlarını çıkmaza sokmuştu. Cristiano Ronaldo ise bugün kendi Instagram hesabından yayınladığı video ile çözüm sürecinin başladığını adete duyurmuş oldu.

Oyunda Juventus’ta yer aldığı görüntüleri paylaşan Ronaldo, firmanın takımı ile masaya oturduğunu da bir nevi sergilemiş oldu. Yani kapakta Ronaldo‘yu Juventus forması ile görmemiz olası duruyor. Burada asıl problem ise hikaye modunda. Tanıtımlarda Alex Hunter‘ı Madrid’e transfer olurken görüyor ve Ronaldo ile Şampiyonlar Ligi‘ne katıldığına tanıklık ediyorduk. Oyunun bu kısmında nasıl bir değişiklik olacağı ise hala belli değil.