FIFA 18 için gelen FIFA Dünya Kupası güncellemesi erişime açıldı

FIFA 18 için gelen FIFA Dünya Kupası güncellemesi erişime açıldı

Aralık 4, 2019 0

EA Sports daha önce Ronaldo’lu videosu ile yaptığı duyuruda söz verdiği gibi FIFA 18 oyununa ücretsiz gelen Dünya Kupası güncellemesini bugün yayınladı.

Dünya Kupası güncellemesi bugün indirmeye açıldı

Tüm futbolseverlerin büyük bir heyecanla beklediği Rusya’da gerçekleşecek olan Dünya Kupasına sayılı günler kala, FIFA 18 için gelen ücretsiz Dünya Kupası güncellemesi bugün erişime açıldı. FIFA 18 oyuncuları, FIFA Dünya Kupası Rusya 2018 güncellemesi ile kendini kanıtlamış 32 milli takım arasından dilediğini seçerek grup aşamasından Moskova’da gerçekleşecek finale kadar bu otantik turnuva yapısını oynama şansını yelde ediyor.

Ayrıca bu güncelleme özel FIFA Dünya Kupası turnuvalarını da bünyesinde barındırıyor. Oyuncular İtalya, Şili, ABD, Hollanda gibi gerçek turnuvaya veda etmiş takımları ve FIFA 18 içerisindeki lisanslı milli takımlardan herhangi birini seçerek ve kendi turnuvasını düzenleyerek FIFA Dünya Kupası hayallerini hayata geçirebilecek.

Son olarak  FIFA 18 oyuncularının Dünya Kupası atmosferini daha derinden hissetmesine olanak tanıyacak olan güncelleme, bugün Origin platformu üzerinde yaklaşık 4 GB’lık boyutuyla ücretsiz olarak erişime açıldı.