FF14'ün yönetmeninden Diablo 4 ve Battle Royale açıklaması

FF14’ün yönetmeninden Diablo 4 ve Battle Royale açıklaması

Aralık 3, 2019 0

MMORPG türünün en iyi örneklerinden bir tanesi olan Final Fantasy 14, her bir geçen günde yeni oyuncu kazanmaya devam ediyor. World of Warcraft‘ın kötü gidişatı ve MMORPG türünde artık pek fazla kaliteli yapımın olmaması, Final Fantasy 14’ün ve Square Enix’in oldukça işine geldi. Tabi oyun da kaliteli olunca, oyuncular Final Fantasy 14’ün gidişatını oldukça sevdi. Arkasında yüzlerce kişilik bir geliştirici ekibin yer aldığı Final Fantasy 14’ün başındaki isim olan ve aynı zamanda oyunun yönetmeni olan Naoki Yoshida, oyun dünyasının gündemine dair bazı açıklamalarda bulundu.

Final Fantasy 14’ün yönetmeninden Diablo 4 ve Battle Royale açıklaması

Yoshida, Battle Royale oyunu yapmak istediğini belirtirken, bu türe özel bazı fikirlerinin olduğunu ileri sürdü. Game Spot’a konuşan yönetmen, bu fikirlerde MMORPG türünden ilham aldığına dikkat çekerken, yapacağı oyunun MMORPG gibi olacağını ancak MMORPG’de oyuncuları kısıtlayan öğelerin olmayacağını belirtti. Ölmeden önce böyle bir projede yer almak istediğini söyleyen Yoshida, aynı zamanda Diablo 4 üzerinde de çalışmak istediğini açıkladı.

Zamanla FF14‘ü olduğu yerden çok daha iyi bir yere taşıyan Naoki Yoshida, bakalım ilerde neler yapacak?

Tags: Apex Legends, battle royale, Diablo 4, Final Fantasy 14: Heavensward, Fortnite, PC, pubg, Role Playing Game Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts