PUBG: New State için yeni rekor! iOS ön kayıt sürprizi

Temmuz 9, 2021 0

PUBG, merakla beklenen yeni taşınabilir oyunu New State ile daha piyasaya çıkmadan rekor kırmaya devam ediyor. Şu an için yalnızca Google Play üzerinden ön kayıt yapılabilen PUBG: New State için iOS ön kayıt için ise tarih ortaya çıktı. Oyun yalnızca Google Play’de ön kayıt almasına karşın yeni bir rekora daha imza attı.

PUBG: New State iOS ön kayıt tarihi açıklandı

Battle Royale cinsinin değerli temsilcisi PUBG, taşınabilir oyun dünyasına yeni bir soluk getirmenin peşinde. PUBG: New State kısa müddet içinde Android’de ön kayıt rekoru kırdı. Birinci evvel 10 milyon kullanıcıya ulaşan oyun, artık de 20 milyonu geçti. Oyunun iOS ön kayıt tarihi ise Ağustos olarak açıklandı.

Oyunun iOS yani App Store için kayıt tarihi şimdi katılaşmış değil. Lakin Ağustos içinde ön kayıtın açılması beklentiler ortasında. Bu ön kayıt sonrası uzun müddettir beklenen PUBG: New State taşınabilir oyunu da kısa müddette karşımıza çıkması mümkün. Taşınabilir oyun dünyasında App Store ön kayıtları, genel olarak oyunların çıkış tarihine yakın vakitlerde açılıyor.

New State konusu ve bilinen özellikleri

Birinci sefer Şubat ayında yayınlanan tanıtıma nazaran PUBG: New State oyunu yakın bir gelecekte geçiyor. Buna nazaran New State, 2051 yılında geçecek. Bu yakın gelecek, aşina olduklarımız dışında yeni silah ve araçlarla tanışmamıza da vesile olacak.

Fragmanlardan ortaya çıkanlara bakılırsa PUBG, tıpkı Rainbow Six Siege üzere droneların hayli faal kullanılacağı bir oyun sunma peşinde. PUBG buna rağmen Battle Royale özelliklerini faal bir biçimde kullanmaya devam edecek. Bu yeni oyunla birlikte, oyuncuların keşfedeceği Troi isimli yeni bir harita da karşımıza çıkacak.

Oyunda araç kovalamacaları, drone kullanımı, yeni üstün spor arabalar üzere yenilikler oyuncuları bekliyor. Daha evvel ortaya çıkan bir oynanış görüntüsüne nazaran ise oyun temel manada PUBG oynanışından farklı değil. Fakat yen araçlar ve haritalar çok daha farklı bir PUBG tecrübesi vaad ediyor. Oyunun bu yeni özelliklerle birlikte Call of Duty Mobile rekabetinde öne geçmeye çalıştığı düşünülüyor.

Tags: mobil, oyun, Oyunu, pubg, yeni Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts