PUBG Mobile’da Tesla Arabaları Sürebileceksiniz

Temmuz 9, 2021 0

Dünyanın en çok oynanan taşınabilir oyunlarından PUBG, aldığı büyük bir güncellemeyle birlikte elektrikli araba markası Tesla ile yaptığı işbirliğini duyurdu. PUBG 1.5 Ignition ismi verilen bu güncelleme, hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde 14 Temmuz prestijiyle indirilebilir olacak.

Yeni gelen güncellemeyle birlikte oyunda birçok farklı yenilik bulunuyor. Oyuna Tesla model arabaların ve Gigafactory isimli Tesla fabrikasının eklenmesi, bu yeniliklerin ortasında en dikkat çeken özellikler. Dilerseniz PUBG 1.5 Ignition güncellemesi ile gelen tüm yeni özelliklere birlikte bakalım.

Tesla ve Gigafactory dışında oyuncuların yanında bir de robot yer alacak

Geçtiğimiz devirde Erengel haritasına Tesla üretim fabrikası Gigafactory’i eklemek isteyen PUBG, Elon Musk’ın sahip olduğu Tesla ile yaptığı işbirliğini duyurmuştu. İki şirket ortasında yapılan işbirliği sonucunda birtakım yeni özellikler, 14 Temmuz’da indirilebilir hale gelecek PUBG 1.5 Ignition’a eklenmişti. Bu güncellemeyle birlikte oyuncular, oyun içerisinde Tesla model elektrikli arabaları sürebilir ve Erengel haritasında yer alan Gigafactory’i gezebilirler.

Oyunda Tesla Model Y kullanmak isteyen kullanıcıların, Gigafactory’nin montaj kısmında yer alan anahtarları aktifleştirmesi gerekiyor. Tıpkı gerçek hayatta olduğu üzere Tesla elektrikli arabalar, oyuncunun komutlarına gereksinim kalmadan kendi kendine sürüş gerçekleştirebilecek. Açıkçası kullanılan arabanın kendi kendine hareket edebilmesi PUBG’nin dinamiğinde ne üzere değişiklikler yaratır, merak ediyoruz.

Güncellemeyle gelen bir özellik daha: Misyon Ateşleme Modu

PUBG 1.5 Ignition’la birlikte gelen en büyük yeniliklerden birisi de Misyon Ateşleme Modu. Bu yeni modla birlikte bugüne kadar alışkın olduğumuz Erengel haritası teknolojik açıdan biraz değişikliğe uğruyor ve aşina olduğumuz binaların içerisinde otomatik kapılar, asansörler ve hareketli platformlar ekleniyor. Bu modda Pochinki’nin yeni ismi Transit Merkezi, Georgopol’ün ismi Georgopol Limanı, Okul’un ismi Teknoloji Merkezi, Askeri Üs’sün ismi Güvenlik Merkezi, Yasnaya Polonya’nın ismi Lojistik Acenteliği’ne ve son olarak Mylta’nın ismi da Güç Merkezi’ne dönüştürülmüş.

Güncellemeyle birlikte oyun düzeneğine eklenen bir öbür şey ise robotlar. Bu bahis hakkında çok fazla ayrıntıya yer verilmese de 1.5 Ignition güncellemesinden sonra artık her oyuncunun yanında bir robot bulunacak ve yeni gelen güncellemeler bu robot aracılığıyla gerçekleştirilecek.

Tags: Adı, oyun, pubg, Tesla, yeni Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts