En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 2

En iyi 21 ücretsiz PC oyunu – Bölüm 2

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

En iyi 21 ücretsiz PC oyunu – Bölüm 2

“Yaz kuraklığında ölelim mi?” diyen PC’cilere özel En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 2 Quadrax VII

Quadrax bir platform / bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. Oyunda yer alan karakterlerinizi haritanın bir ucundan diğer ucuna sağ salim ulaştırmaya çalıştığınız bu oyun da oldukça zor oyunlar arasında yer alıyor. Oynanış basit görünüyor belki ama oyunun kendi zorluğu tırnaklarını yemeyen birine bile tırnak kemirtebilecek düzeyde.

Zaten bu kadar iyi ve zevkli bir oyun olmasaydı, yedinci oyun neden yapılsındı ki? Haydi zaman kaybetmeyin ve bu linke tıklayarak oyunu edinin. Unutmayın, iş yerinde oynuyorsanız, patronunuz odaya girdiği an F12 tuşuna basarak Windows’a dönebilirsiniz.

Hazır Windows’tayken bu linke tıklayıp indirebilirsiniz. 1 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 2 NetHack

Bütün bedava oyunların dedesi sayılabilecek olan NetHack yine en iyilerden biri. NetHack’in 1987’de piyasaya sürüldüğünü göz önüne alırsanız, bu zindanlarda yuvarlanmaca oyununu ayrı bir saygıyla oynarsınız. Sözü çok uzatmadan linki verelim, siz de indirip deneyiverin. Dedenize bir şans verin…

Buradan indirebilirsiniz… Şaka şaka buradan indirebilirsiniz…

2 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 2 Unepic

Unepic muhteşem bir RPG/platform oyunu. Adının tam tersine “EPIC” yani destansı bir platform oyunu olduğu kesin. Castlevania tarzı görünüşüyle hemen akıllara vampir avcılarını getirse de konusu oldukça alakasız aslında. Başrol karakterimiz bir gün masaüstü FRP oynarken, kendini zindanların içerisinde bulur ve macerası başlar.

Oyun şu an yapım aşamasında ama firma sağlam uzunlukta bir demo yayımladı. Bu linkten demoyu edinebilirsiniz.
3 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 2 Pilot

Pilot bir klasik shooter oyunu. Japonlar tarafından hazırlanmış ve listedeki en uzun oyun kesinlikle değil ama retro oyunları sevenlerdenseniz, 80’lerin Shooter oyunlarına benzeyen Pilot’u mutlaka denemelisiniz.

Beş bölümden oluşsa da harcadığınız zamana sonuna kadar değecektir. İşte link, işte deve…
4 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 2 Prime Minister’s Questions

Listenin en ilginç oyunlarından biriyle karşı karşıyayız. Hatta şu anda tam olarak bize bakıyor. Prime Minister’s Questions, İngiltere başbakanını oynadığınız bir oyun. Bağımsız yapımlardan ve bir insana, “eğer İngiltere başbakanı olsaydım ne olurdu?” sorusunu sordurup cevaplatıyor diyebiliriz. 

Bu linke gidin ve oyuna bir şans vererek, İngiltere hükümetini yönetmenin nasıl bir şey olduğunu anlayın.

5 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 2 Moonbase Alpha

Birçok ücretsiz oyun, etkileyici geliştiricilere sahiptir. Fakat bunlardan çok azı NASA’nın resmi oyununu geliştirdiğini söyleyebilir. Moonbase Alpha, ücretsiz bir 3D oyun ve ayda bulunan yerleşkenize çarpan göktaşlarının ardından yeteri kadar araştırma ve tamir görevi yapmanızı istiyor.

Linkiniz burada, meraklanmayın. İndirin ve bu ilginç fikri değerlendirin.

6 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 2 League of Legends

Her ne kadar DotA kadar başarılı olmasa da, farklı oynanışı ve sistemleriyle denemeye değer bir MobA olarak değerlendirilebilir. Bu oyun “Freemium” olarak adlandırılıyor çünkü bazı kahramanları ve eşyaları aktif hale getirebilmek için para ödemeniz gerekiyor.

Oldukça popüler olan League of Legends, çoklu oyunculu olması nedeniyle şans verilmesi gereken oyunlardan biri. Denemeye mi karar verdiniz? Tamam, buyrun sizi şöyle alalım o zaman.
#en iyi 21 ücretsiz pc oyunu #bedava pc oyunu # Yorumlar 45 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 15:51 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: bedava pc oyunu, en iyi 21 ücretsiz pc oyunu, galeri_7 Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts