Google bir konut planlasaydı nasıl olurdu?

Google bir konut planlasaydı nasıl olurdu?

Aralık 6, 2019 0

Galeri / Teknoloji

Google bir konut planlasaydı nasıl olurdu?

Arama motoru deyince akla gelen ad Google bir ev tasarlasaydı nasıl olurdu? Google’ın ne kadar popüler bir arama motorru olduğunu birçoüumuz öğreniyoruz. Saatlerimizi geçirdiğimiz sevgili Google, “Google Bir Konut Planlasaydı Nasıl Olurdu?” sualinin canlı misali Google House ile veriyor.

Hayatımızın en yoğun zamanında lüzum dinlediğimiz bilgiye saniyeler içinde erişmemiz için çalışan Google’ın tertip ettiği Google House aktifliği, dünya kültür başşehirleri turu kapsamında İstanbul’a uğrayarak kapılarını basın üyelerine açtı.

Google House İstanbul’un misafirleri 13 Mayıs 2014 tarihinde tertip edilen faallik kapsamında bir konutun oturma odası, genç odası ve mutfak gibi muhtelif alanlarında bilgi, cümbüş, moda, seyahat gibi değişik mevzulardaki lüzumlarını Google’ın Arama, Sesli Arama, YouTube, Google+, Google Hangouts, Google Docs, Google ve Trends gibi hizmetlerini kullanarak karşılamayı tecrübeledi.

1 Google bir ev tasarlasaydı nasıl olurdu? 2 Google bir ev tasarlasaydı nasıl olurdu? #google #google house Yorumlar 4 MK Okuru MK Okuru 06.12.2019 06:15 Kalan Kişilik : 300 Gönder

Tags: galeri_7, google, google house Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts