Dünya Kupası finalinde gol atan oyuncu Fortnite sevinci yaptı

Dünya Kupası finalinde gol atan oyuncu Fortnite sevinci yaptı

Aralık 4, 2019 0

Evet, Fortnite çılgınlığı Dünya Kupası‘na da sıçradı ve finalde gol atan oyuncu gol sevincini Fortnite sevinci ile sergiledi. 14 Temmuz’da başlayan ve geçtiğimiz saatlerde sona eren Dünya Kupası oldukça enteresan bir maç ile sona erdi. Finalde Hırvatistan‘ı 4-2’lik bir skorla geride bırakan Fransa, FIFA Dünya Kupası’nın sahibi olurken maça damga vuran anlardan birisi de Fortnite ile alakalı oldu.

Dünya Kupası finalinde Fortnite sevinci yaptı

Attığı penaltı vuruşu sonrası takımını 37.dakikada 2-1 öne geçiren Fransız futbolcu Antoine Griezmann, gol sevincini Fortnite‘dan aldı. Turnuvanın da en golcü ve başarılı oyuncularından biri olarak gösterilen Antoine Griezmann, bu gol sonrasında Fortnite’ın oldukça meşhur olan “Take the L” sevincini sergilemiş. Yani tıpkı oyunda olduğu gibi kafasında eli ile L harfini gösteren Griezmann, aynı zamanda ayaklarını da sağa sola savurarak bu sevinci gerçekleştirmiş.

Antoine Griezmann, daha önce Arjantim karşılaşmasında da penaltıdan bir gol atmış ve buna benzer bir sevinç sergilemişti. Daha önce farklı Youtube kanallarında ve maçlarda da bu sevinci tekrar eden Griezmann’ın finaldeki golüne ve sevincine aşağıdan göz atabilirsiniz.