Devil May Cry 5'in 4K'da çalışacağı FPS değeri şaşırttı

Devil May Cry 5’in 4K’da çalışacağı FPS değeri şaşırttı

Aralık 4, 2019 0

Capcom‘un en çok beklenen oyunları arasında yer alan Devil May Cry 5, geçtiğimiz E3 2018 fuarında sürpriz bir şekilde duyurulduktan sonra sevenlerini heyecanlandırdı. Dördüncü oyunun izinden giden yeni oyunun konsollarda kaç FPS’te çalışacağı belli oldu. Oyunun yapımcılarından olan Matt Walker, Twitter’dan yanıtladığı soruda oyunun, 4K‘da 60 FPS seviyesinde çalışacağını belirtti. Muhtemelen oyun Xbox One platformunda da 4K 60 FPS şeklinde çalışacaktır. Resident Evil 2 Remake‘i de aynı oyun motoruyla geliştiren Capcom, büyük ihtimalle bu seviyeyi Resident Evil‘da da yakalayacaktır. Devil May Cry serisine göre daha yavaş kalan oynanış mekanikleriyle geliştiricilerin, Resident Evil 2 Remake’te 60 FPS seviyesini yakalamakta zorlanmayacağını tahmin ediyoruz.

It will indeed. 4k@60fps on Pro. ^_^

— Matt Walker (@gypsyOtoko) 24 Eylül 2018 Devil May Cry 5 kaç FPS’te çalışacak?

DmC Devil may Cry‘ı saymazsak, hikaye anlamında ilk defa oturaklı bir gidişata sahip olacağını düşündüğümüz yapım, bakalım serinin hayranlarını memnun edecek mi? Nero‘nun şeytan güçleri yerine robot bir kola sahip olacağı oyunda, Dante yine kombolarıyla göz dolduracak.

Monster Hunter World ile 2018 yılında kendine güzel bir gelir kapısı aralayan Capcom, 2019’da daha dolu bir şekilde oyuncuların karşısına çıkacak.

Tags: Aksiyon, Capcom, Devil May Cry 5, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts