Cyberpunk 2077'nin beklenen yeni videosu yayınlandı

Cyberpunk 2077’nin beklenen yeni videosu yayınlandı

Aralık 3, 2019 0

CD Projekt Red iptal edilen Pax etkinliği sonrası bir açıklama yapmış ve Cyberpunk 2077‘nin yeni videosu için kendi sunumlarına imza atacaklarını belirtmişti. İşte söz verilen tarih ve saatte oyunun merakla beklenen yeni videosu yayınlandı.

Cyberpunk 2077’nin beklenen yeni videosu yayınlandı

Geçtiğimiz yıl E3 2018 fuarında gösterdikleri videoyu Gamescom 2018 dönemi aynen yayınlayan firma, bu sene ufak bir değişikliğe gitti. Biz E3 2019’de girmiş olduğumuz Cyberpunk 2077 sunumunda yaklaşık 1 saatlik bir oynanış videosu izlemiştik. Yeni video ise yaklaşık 15 dakika uzunluğunda. Yani CD Projekt Red, benzer görüntüleri kullansa da bu oynanış videosunu kırparak yayınladı diyebiliriz. Örneğin bu videonun başında gösterilen Data Dünyasını biz E3 videosunun en son kısmında görmüştük. Sıralama olarak da bazı değişikliklere gidilmiş.

Bunun dışında videoya genel olarak baktığımızda oynanış dinamiklerinin yanı sıra daha çok oyunun dünyası ve bazı özelliklerine değinildiğini görüyoruz. Yakın dövüş dinamikleri ile birlikte farklı silah ve özelliklere de bu videoda yer verilmiş. Yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.