CoD: Modern Warfare'ın mikro ödemeleriyle ilgili bilgiler yakında açıklanacak

CoD: Modern Warfare’ın mikro ödemeleriyle ilgili bilgiler yakında açıklanacak

Aralık 3, 2019 0

FPS tutkunlarının merakla beklediği Call of Duty: Modern Warfare‘ın alfa sürümüne katılan oyuncular, oyunla alakalı olumlu eleştiriler yapmışlardı. Oynanış anlamında eğlenceli olduğu söylenilen yapım, büyük bir oyuncu kesimini heyecanlandırdı. Ancak bir Call of Duty klasiği olan mikro ödeme sisteminin yeni oyunda nasıl işleyeceği henüz açıklanmadı. Season Pass sistemini yeni oyunuyla birlikte seriden kaldırdığını açıklayan Activision‘un, mikro ödeme konusunda nasıl adımlar atacağı merak ediliyor. Buna paralel olarak bir oyuncu Reddit üzerinden geliştiricilere mikro ödemeler konusunda neler yapılacağına dair sorular sordu. Geliştiriciler, yanıt olarak mikro ödeme sisteminin nasıl işleyeceğini oyunun çıkışına yakın bir zamanda açıklayacaklarını belirtti.

CoD: Modern Warfare’ın mikro ödemeleriyle ilgili bilgiler yakında açıklanacak

Tüm bunların yanında geliştiriciler geride bıraktığımız aylarda oyunu ücretsiz güncellemeler ile destekleyeceğini belittiler. Oyuna ne gibi güncellemeler geleceğini şimdilik bilmiyoruz. Fakat çapraz platform desteğinin yanı sıra oyunda bulunacak özel sunucular, oyunun ömrünü oldukça artıracaktır. Dedicated Server adını alan bu sunucular, oyunun çevrimiçi modlarında vakit geçiren oyuncuların oldukça hoşuna gidiyor. Bakalım yeni Call of Duty, oyuncuların genelinden geçer not alacak mı?

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Modern Warfare, First Person Shooter, Infinity Ward, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts