Çığlık temalı Pokemon kartları geliyor!

Çığlık temalı Pokemon kartları geliyor!

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Çığlık temalı Pokemon kartları geliyor!

Acaba Türkiye’de nereden bulabiliriz? Çığlık temalı Pokemon kartları geliyor!

Tüm dünyada yıllar içerisinde fenomen olan ve Japonya’nın ülke olarak maskotu haline gelen Pokemon için yeni kartlar duyuruldu. Her bir jenerasyona özel kartlar piyasaya süren yapımcılar, bu kez Edvard Munch‘ın ünlü tablosu Çığlık‘a özel kartlar üretti. Tokyo’da bulunan Sanat Müzesi’nin katkılarıyla ortaya çıkan kartlar, oyuncuların ve koleksiyoncuların oldukça hoşuna gitti. Pikachu, Psyduck, Rowlet ve Eeve‘ye özel kartların arkasından diğer Pokemon‘ların da Çığlık temasına uyarlanması bekleniyor.

Pokemon için yapılan yeni kart tasarımları oldukça hoş olmuş

Oyun tarafında Pokemon Go ile oldukça ceplerini dolduran yapımcılar, Nintendo Switch için ayrıca başka bir Pokemon oyunu daha geliştiriyorlar. Geleneksel Pokemon mekaniklerinden farklı olarak açık dünyaya uyumlu olabilecek mekanikleri içerecek yeni oyun, Switch’in satış rakamlarını oldukça fazla yükseltecektir.

Yeni Zelda ve Mario oyunları sayesinde kemik kitlesini oluşturmayı başaran Nintendo Switch‘e, Pokemon’a ek olarak yeni Metroid Prime oyunu da gelecek. Yakın zamanda ise konsola çıkacak olan yeni Super Smash Bros. oyunu da tatil vaktinde Nintendo’ya büyük bir gelir kapısı olacaktır.

2 Çığlık temalı Pokemon kartları geliyor! 4 Çığlık temalı Pokemon kartları geliyor! #Pokemon #Nintendo Switch #Nintendo #Nintendo #Macera #Role Playing Game Yorumlar 1 MK Okuru MK Okuru 16.02.2019 12:35 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 15.10.2018 22:45 zabıta gelince bağır Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Macera, nintendo, Nintendo Switch, Pokemon, Role Playing Game Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts