Call of Duty'nin önemli ismi, Activision'dan ayrılacağını duyurdu

Call of Duty’nin önemli ismi, Activision’dan ayrılacağını duyurdu

Aralık 4, 2019 0

Activision çatısı altında Call of Duty oyunları geliştiren Sledgehammer Games‘in en önemli ismi Glen Schofield, Aralık ayı içinde Activison’dan ayrılacağını açıkladı. Bu ayrılığın Sledgehammer’ın geliştireceği yeni COD oyunlarına nasıl bir etki yapacağı ise merak konusu. Glen Schofield, resmi twitter hesabı üzerinden Activison’dan ayrıldığını 3 tane COD, Modern Warfare  3, Adcanced Warfare ve Call of Duty: WWII gibi oyunlar geliştirdiklerini ve bunlarla gurur duyduğunu belirtti. Activison’a teşekkür eden Glen Schofield, biraz dinlenme vakti ardından yeni heyecan verici yeni işlere yelken açacağız dedi.

Sledgehammer Games’in kurucusu Activision’dan ayrılıyor

Call of Duty'nin önemli ismi, Activision'dan ayrılacağını duyurdu

9 yıllık maceranın ardından değişikliğe ihtiyacı olduğunu söyleyen Glen Schofield’ın gidişi, COD markasını ne kadar etkileyecek bekleyip göreceğiz. Schofield, daha önce The Simpsons: Bartman Meets Radioactive Man, The Ren and Stimpy Show: Space Cadet Adventures, Barbie Game Girl, and Gex: Enter the Gecko gibi oyunların yapımında ve EA çaıtısı altındaki Visceral Games tarafından geliştirilen, en iyi korku gerilim oyunları arasında gösterilen Dead Space‘in yapımında da yer almıştı.

Tags: Activision, Call of Duty: WWII, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Sledgehammer Games, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts