Left Alive'ın seçim odaklı yeni oynanış videosu yayımlandı

Left Alive’ın seçim odaklı yeni oynanış videosu yayımlandı

Aralık 4, 2019 0

Square Enix‘in geliştirdiği aksiyon oyunu Left Alive için yeni bir oynanış fragmanı yayımlandı. Left Alive’da seçim yapmak oyunun önemli mekaniklerinden biri olacak gibi görünüyor. Square Enix’in yayımladığı Left Alive yeni oynanış videosu, oyunun seçim mekaniklerine odaklanıyor. Left Alive yeni oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Left Alive’dan yeni oynanış videosu

Yayımlanan yeni oynanış fragmanından gördüğümüz kadarıyla, Left Alive‘da gizlilik ön planda olacak. tabii bu oyuncunun seçimine bağlı olacak gibi görünüyor. düşmanın arkasına sızmak tuzak kurmak, ya da direkt aksiyona girip düşmanla çatışmak oyuncunun seçimine bağlı olacak. Tabii bu seçimlerin oyunun hikaye ilerleyişine nasıl bir etikisinin olacağı merak konusu. Seçimler sadece görevler içinde mi sonucu etkileyecek yoksa oyunun tüm hikayesinin finaline de etki edecek mi bilemiyoruz. Left alive’ın yayımlanan yeni oynanış görüntülerine özellikle animasyonlardaki ve vuruş hissindeki zayıflık da göze çarpıyor.

 Square Enix’in geliştirdiği ve yayıncılığını üstlendiği Yapımında Metal Gear Solid‘den Yoji Shinkawa, Armored Core’dan Toshifumi Nabeshima ve Ghost in The Shell’den Tkayuki Yanase’nin de yer aldığı Left Alive, 5 Mart 2019‘da yayımlanacak.

Tags: Aksiyon, Left Alive, PC, Square Enix Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts