Call of Duty: WWII'de bizleri heyecanlandıran 8 detay

Call of Duty: WWII’de bizleri heyecanlandıran 8 detay

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Call of Duty: WWII’de bizleri heyecanlandıran 8 detay

Hadi bakalım Call of Duty: WWII'de bizleri heyecanlandıran 8 detay Oyun dünyası dönem dönem Dünya tarihinin farklı zaman aralıklarına yoğunlaşmış, tarihi olaylardan ilham alarak konu olarak birbirine benzeyen ancak farklı türlerde yapımlar ile karşımıza çıkmıştır. Bundan 10 yıl önce 2. Dünya Savaşı’nı konu alan yapımlar popüler iken, 5 yıl öncesine kadar modern zamanlar dikkat çekiyordu. Şimdi ise eskiye duyulan özlem ve gelecek temasının sıkıcı bir hal almaya başlaması ile birlikte, yine geçmişe yoğunlaşan yapımlar görmeye başladık.

Call of Duty ise son 3-4 oyundur, geleceğe yoğunlaşarak oyuncu topluluğundan ciddi derecede tepki almaya başlamıştı. Ancak Activision, sonunda oyunculara kulak vererek Sledgehammer liderliğinde bizleri bir kez daha 1940’lara götürecek ve Normandiya Çıkarması ile başlayacak maceramızda Berlin’e kadar bizlere eşlik edecek.

Geçtiğimiz gün bizleri heyecanlandıran bir duyuru fragmanı ile karşımıza çıkan Call of Duty: WWII için bugün bizleri heyecanlandıran detaylardan oluşan bir galeri hazırladık. İşte Call of Duty WWII’nin bizleri heyecanlandıran detayları:

1. Yeniden botlarımız yere değecek: Son 3-4 oyundur sürekli olarak hoplayıp zıplayarak, düz duvara tırmanıp havadan 360 derece takla atıp headshot çekmeye çalıştığımız Call of Duty serisi, yeniden yere iniyor. İkinci Dünya savaşının ikonik silahları ile bizlere heyecan verici bir deneyim yaşamak kalıyor.

1 Call of Duty: WWII'de bizleri heyecanlandıran 8 detay 2. Yeniden “sertleşiyoruz”: Önceki Call of Duty oyunlarının özellikle çoklu oyuncu kısımlarında pembiş ve ponçik renkli kıyafetler, abartılı silah kaplamaları, atmosferi tokat manyağı eden animasyonlardan kurtuluyoruz. Savaşın yeniden karanlık ve sert yüzünü görmek bizi heyecanlandırıyor. 2 Call of Duty: WWII'de bizleri heyecanlandıran 8 detay 3. Yok öyle lazerli tüfekler: Call of Duty ile ilk oyunda tanışmış olan oyuncuların adeta midesini kaldıran lazerli, üstün teknolojili, bilimkurgu filmlerinden fırlayan silahlar çok şükür ki tarihe karışacak. Artık silaha 35 tane parça takıp terminatörcülük oynamak yok! 3 Call of Duty: WWII'de bizleri heyecanlandıran 8 detay 4. Carentan, D-DAY, Bulge… Hepimizin adeta burnunuda tüten bu haritalar, çok büyük ihtimalle Call of Duty: WWII ile geri geliyor. Carentan’ın girişindeki sokağın karşısında olan cafe de MG42 ile kan kusturmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. 4 Call of Duty: WWII'de bizleri heyecanlandıran 8 detay 5. Er Ryan da bizi görecek mi?: Kardeşler Takımı, Er Ryan’ı Kurtarmak, Kapıdaki Düşman vb. filmler ile büyüyen bizler, doğal olarak abartılmış olsa da, tarihin en büyük savaşlarında yaşanan kardeşlik hikayeleri ile büyüdük. Şimdi aynı hissi yeniden Call of Duty’de yaşamak, bizleri heyecanlandırıyor. 5 Call of Duty: WWII'de bizleri heyecanlandıran 8 detay 6. Yoksa araçlar geri mi geliyor?: Call of Duty: World at War ve United Offensive gibi yapımlarda tank kullandığımız olmuştu. Call of Duty: WWII’de bu henüz doğrulanmamış olsa da, dün yapılan duyuru esnasında Armored Division, Airborne Division gibi farklı birlikleri seçebilecek olduğumuzun açıklanması, acaba yeni CoD’da araç kullanabilecek miyiz sorularını dile getirtiyor. Aslında şahsen araç kullanmaktan çok, araç kullanabileceğimiz için haritaların daha geniş olacak olması beni heyecanlandırdı. Özledik adam gibi sniper tüfeği kullanmayı… 6 Call of Duty: WWII'de bizleri heyecanlandıran 8 detay 7. War Mod’u: CoD: WWII’nin en heyecan verici yeniliklerinden biri olan War yani savaş mod’u, bizlere Battlefield 1’de operasyonlar mod’una benzer bir deneyim yaşatacak gibi gözüküyor. Battlefield 1’de hayli sevilen bu mod, çoklu oyuncu deneyimi ile hikaye mod’u deneyimini birleştirerek keyifli anlar yaşatıyordu.

7 Call of Duty: WWII'de bizleri heyecanlandıran 8 detay 8. Headquarters: Hakkında çok bilgi olmasa da savaş sonra takılabileceğimiz bir alan olarak tasarlanan Headquarters’da oyuncular birbirlerine askerlerini gösterebilecek ve sosyal bir bölge oluşturulacak. Şahsen oynamamış olsam da burayı Destiny’deki Social Hub’a benzetiyorlar. #galeri #call of duty wwii #pc #playstation 4 #xbox one #first person shooter #sledgehammer games #activision Yorumlar 39 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 12:06 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 03.06.2017 02:04 İnsan zombie modunu da ekler şu seriye kaç seme sonra adam akıllı bir nazi zombies oynıyacaz Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 07.05.2017 13:51 BF kesinlikle büyük bir fark attı ben oyun fanı filan değilim eskiden CoD hayranıydım ama bu aptal modern savaş saçmalığı beni BF’ye itti ve gayet seviyorum umarım CoD hem eski özüne hemde yenilik olarak Multiplayer kısmını büyük tutar olursa ancak böyle olur bu net bişey Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder ozan86 ozan86 02.05.2017 18:16 Eleştiriler gereksiz ağır.

Benim beklentim animasyonlar. Oyun içi fiziksel etkileşim. Ama sırf omaha çıkarması bile heyecan verici. Bu arada kayıplara bakıldığında bu omaha çıkarması biraz fazla abartılıyor. Müttefiklerden kayıp sayısı 1500 fakat film veya oyunlarda sanki 15 bin kişi gibi gösteriliyor. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Hickey Hickey 27.04.2017 17:36 Berbat grafikler, klişe hikaye, 0(yazıyla sıfır) oynanış mekaniği, gelişme yok ilerleme yok. Özüne dönmesi oyunu kurtarmayacak. Torrente bile indirilmeyecek kadar berbat bir oyun serisi. Yanıtla Hickey Hickey 02.05.2017 00:35 21:11 Gayet leş oyunlar ki bu da benim yorumlarımı haklı çıkarıyor haliyle. COD modern warfare serisi iyidi onun dışında diğer serileri kötü. BO3 ve IW yani bruh!

Ottoman_Empire Ottoman_Empire 29.04.2017 12:10 48 kişi ama Bf ile aynı büyüklükteki haritalar mı ? sanki CoD oynayan Bf oynamıyor veya Bf oynayan CoD oynayamıyor mu ??
Bende Bf 1942 nin orjinal CD leri hala duruyor ben CoD Bf kavgası yapmıyorum.Dediğim şey bu oyunun daha gameplay videosu çıkmadan demediğinizi bırakmamış hemen Bf CoD kavgası yapmanıza karşı çıkmamdır. MK Okuru MK Okuru 28.04.2017 21:11 Hickey misin nesin her haberin altına aynı yorumu bi iki kelimr değiştirerek yazınca eline ne geçiyor senin? Mk outlast 2 haberinede bu yorumu yaptın malmısın sen?? warehouseman warehouseman 28.04.2017 19:26 Ottoman biz yıllardır 64 kişilik haritalarda BF oynuyoruz,48 kişilik yenilik gelmiş CODumun oyununa adam nerdeyse zil takıp oynayacak 😀 Ottoman_Empire Ottoman_Empire 28.04.2017 15:10 Bo3 ten sonra daha bir oyun çıktı zaten o da iw onu da çok az kişi aldı.Yenilik yenilik diyorsun Bf1 de team dışında yenilik var mı ? 1.dünya savaşıyla alakası da yok ayrıca gerçekçilik desen o da yok içerikte bf3 ve 4 kadar iyi değil.Sen hala neyi tartışıyorsun ? Ben CoD fanı değilim ama bu oyunun daha fragmanı duyuruldu ortada gameplay falan yok ayrıca sledgehammer games en yenilikçi CoD geliştiricisi ve bence en iyisi.Mw3 te survıval modunu ve Aw de ki o aslında en yenilikçi CoD oyunu da olan oyunu onlar yaptı.Şimdi bunda multi ve hikaye kötü mü olacak yani ? hayır bence gayet güzel olacak. Hickey Hickey 28.04.2017 14:48 14:12 Fanlık bir yana COD multisi BF yi geçemedi, sadece hikaye modu iyi onun dışında yeniliği yok, COD BO3 den sonra almayı bıraktım. Tamamen hayal kırıklığı. Ottoman_Empire Ottoman_Empire 28.04.2017 14:12 Hickey Multide 48 kişilik oyun modu bile olacak sen hala neyin kafasındasın ?? Hickey Hickey 27.04.2017 22:42 COD un multiplayer’ı kötü olduğuna tek ben katılmıyorum heralde? Hickey Hickey 27.04.2017 22:22 20:51 COD hikaye dışında ne yeniliği var sence, oyun her sene çıkıyor, ısıtılıp önümüze konuyor. Oyuna paramızı veriyoruz elbet beklentilerimiz var tabi. Neyi takip edip etmeyeceğim seni ilgilendirmez. Kaybol. Ottoman_Empire Ottoman_Empire 27.04.2017 20:51 Grafik berbat demen akıl dışı bir hikaye gerçek hikaye oynanışı ise daha tam olarak görmedik.Sen bence bu tür siteleri takip etme kendi alanına git. MK Okuru MK Okuru 27.04.2017 19:49 Katiliyorum. MK Okuru MK Okuru 27.04.2017 18:05 sadhashdha lan dur daha çıkmadı oyun Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 30.04.2017 16:09 Carentan haritası var mı ondan bahsedin be kardeşim 🙂 Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Tags: Activision, Call of Duty: WWII, First Person Shooter, Galeri, PC, PlayStation 4, Sledgehammer Games, XBox One Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts