Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi

Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi

Oyun güzel olacak gibi Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi Call of Duty serisinin yeni üyesi olmaya hazırlanan CoD: WWII için gün geçtikçe yeni ekran görüntüleri ve bilgiler gelmeye devam ediyor. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen oyunun bizleri 2. Dünya Savaşı’na götürecek olması CoD hayranlarını sevindirmişti. Zira bildiğiniz gibi CoD serisinin en son oyunu Infinite Warfare ile neredeyse oyuncuların tamamı hayal kırıklığına uğramıştı. Bir de üstüne Activision’un rakibi EA Games Battlefield’ın yeni oyunu ile bizi 1. Dünya Savaş’ına götürünce işler CoD serisi için tamamen sarpa sarmıştı. Ta ki şu ana kadar.

Resmi olarak duyurulduktan sonra daha şimdiden çok konuşulan oyunlar arasında yerini alan CoD: WWII için yapımcı şirket Sledgehammer Games yeni bazı ekran görüntüleri paylaştı. Hayranlarını oyunun çıkış tarihi 3 Kasım 2017’ye kadar iyice heyecanlandırmak ve meraklandırmak isteyen şirket, bu tür paylaşımların da gelebileceği mesajını veriyor. Bakalım efsanevi Call of Duty serisi yeni oyunu ile Activision’un da dediği gibi özüne geri dönebilecek mi göreceğiz. Siz paylaşılan görselleri nasıl buldunuz? Sizce gerçekten CoD serisinin yeni oyunu adından sıkça söz ettirebilecek mi?
1 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi 2 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi 3 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi 4 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi 5 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi 6 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi 7 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi 8 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi 9 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi 10 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi 11 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi 12 Call of Duty: WWII için ekran görüntüleri geldi #call of duty wwii #pc #playstation 4 #xbox one #first person shooter #sledgehammer games #activision Yorumlar 20 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 12:05 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 12.06.2017 22:22 çok sağlam bir oyuna benziyor. ergenler anlamaz. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 10.06.2017 03:44 Bu çöp başka bir şey değil ! Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 10.06.2017 03:43 Çöp.. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 24.05.2017 22:03 Galiba bu oyunda tutulmayacak.Çünkü çok yapmacık duruyo.Mermileri çok kötü Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 08.05.2017 23:31 yalnız şunu söyleyim grafileri ilk gördüğümde sinematik trailer gibi fotoğraflar insan yüzleri aşırı gerçekçi olmuş ama oyun içide böyleyse tadından yenmez multi çok önemli değil cod oynuyorsan single aksiyon çok yüksek oluyor cod oyunlarında GRAFİKLERE İNANAMADIM arkadaşlar :):)
Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Tags: Activision, Call of Duty: WWII, First Person Shooter, galeri_8, PC, PlayStation 4, Sledgehammer Games, XBox One Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts