Call of Duty: Modern Warfare'da özel sunucular olacak mı?

Call of Duty: Modern Warfare’da özel sunucular olacak mı?

Aralık 3, 2019 0

Bu sene seriye revizyon getirme kararı alan ActivisionCall of Duty: Modern Warfare‘ı reboot olarak yeniden karşımıza çıkartacak. Oynanış anlamında değişikliğe giden Infinity Ward ekibi, oyuncuların kafasında oluşan bir soruyu daha cevapladı. Hikaye tarafında sinematik aksiyonuyla sevenlerine güzel dakikalar yaşatan Call of Duty serisinin yeni oyununda özel sunucuların olacağı belirtildi. Dedicated Server adını alan bu sunucular, oyunun çevrimiçi modlarında vakit geçiren oyuncuların oldukça hoşuna gidiyor. Çünkü ilgili sunucularda oyunun temel kurallarını değiştirmek mümkün. Hal böyle olunca her oyuncu çevrimiçi maçları sevdiği tarzda oynayabiliyor.

Call of Duty: Modern Warfare’da özel sunucular olacak mı?

Diğer bir yandan oyunun PC ve konsollarda çapraz platforma destek verdiğini belirtelim. Ancak geliştiriciler PC oyuncularının sadece kontrolcü ile oyunu oynadığı zaman konsol oyuncularıyla karşılaşacağını açıklamıştı. Klavye ve fare ikilisi bir aradayken çapraz platform özelliğinin açık olmadığını belirten geliştiriciler, konsol oyuncularının ise isterlerse çapraz platformdan yararlanabileceğinin altını çizdi. 

Hem grafiksel hem de oynanış anlamında revizyona giden serinin bu sene nasıl bir başarı yakalayacağını merak ediyoruz.

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Modern Warfare, First Person Shooter, Infinity Ward, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts