Mortal Kombat 11 için denge güncellemesi duyuruldu

Mortal Kombat 11 için denge güncellemesi duyuruldu

Aralık 3, 2019 0

Bu senenin en iyi dövüş oyunlarından bir tanesi olan Mortal Kombat 11’e güncelleme gelmeye devam ediyor. Nether Realm ekibi tarafından geliştirilen oyun, bu sıralar çevrimiçi maçlarıyla oyuncularına rekabet dolu dakikalar yaşatıyor. Şimdi ise oyun için yeni bir dengeleme güncellemesi daha duyuruldu. Önümüzdeki günlerde Nightwolf’la birlikte gelecek olan güncellemede bazı karakterlerin dengeleneceği açıklandı. Mortal Kombat‘ın topluluk yöneticisi tarafından açıklanan bu bilgi doğrultusunda Kollector, Kotal Kahn ve D’Vorah‘ta değişiklikler olacak.

Mortal Kombat 11 için denge güncellemesi duyuruldu

Özellikle Kollector karakterini iyi kullanan oyuncuların, düşmanlarına büyük hasarlar vermesi karakteri oynayamayan oyuncuların sinirini bozabiliyor. Diğer bir yandan Kotal Kahn ve D’Vorah‘ın diğer dövüşçülere göre kombo hasarlarının az olması, karakteri benimseyen oyuncuları rahatsız ediyor. Geçtiğimiz haftalarda oyuna getirilen Kombat League‘le birlikte oyunun rekabet seviyesini yükselten geliştiriciler, oyunu ellerinden geldiğinde dengede tutmaya çalışacak. 13 Ağustos tarihinde çıkacak olan Nightwolf karakterinden sonra Spawn ve daha duyurulmamış yeni dövüşçülerin oyuna ekleneceği açıklanmıştı. Ayrıca serinin eski karakterlerinden Sindel’in de oyuna gelecek olması, eski MK oyuncularını heyecanlandırıyor.

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts